bugün

nasıl evlilik teklifi edeceğini bilmeyen ben ve benim gibi erkekler için açılmış başlık. kadınlar ne ister sorusuna cevap aranmaktadır.
Adana kebap yerken ayranımın içinden tektaş çıkması.
sözlük erkeklerinin sıkıntıda olduğu konudur. daha birkaç saat önce evlilik muhabbeti geçti, ne diyeceğimi şaşırdım. evlenelim dedim, daha teklif etmedin ki, cevabını aldım. doğru daha düzgün bir teklif yapmadım. saatlerdir düşünüyorum ne yapabilirim diye.
asla hayal etmedikleri, beklemedikleri anda ve şekilde olacak bir teklif beklerler. bunu hiç beklemedikleri bir zamanda ve şekilde kesinlikle romantizmin hakim olduğu bir ortamda ve şekilde olmasını isterler.

işte burda erkek bir komutan gibi düşmanını yanıltmalı ve onu mağlup etmelidir. öyle bir taktik ugyulamalı ki şaşırtmalıdır.

bunuda en iyi şu şekilde yapabilirsiniz. bir savaşı kazanmak için o savaşı savaşmadan önce kazanmanız gerekir. savaşı çarpışmadan kazanana gerçek savaşçı denir. bunun için kendinizi tanımalısınızdır. kendini tanıyanın düşmanını tanımayanın şansı %50 dir. düşmanını tanıyıp kendini tanımayanın şansıda %50 dir. hem kendini hem düşmanını tanıyan kimse ise savaşı savaşmadan kazanabilir ama hiçbirşey kesin değildir. yani %100 lük bir değer hiçbir şekilde verilemez. savaşı kazanmak için mekanı, zamanı ve diğer kriterleri mümkün mertebe siz belirlemelisiniz. yani biraz hayal etmelisiniz. sonra hayalinizi mümkün mertebe tavizsiz gerçekleştirmelisiniz.

tüm erkeklere sesleniyorum, darbuka, keman yada başka çalgıları unutun bu tarz şeyleri siktir edin. cidden romantik değil lan.
zaman mekan hediye farketmez içinde bolca para harcanmış olcak. bolca para harcanıp da etkilenilmicek bir evlilik teklifi hazırlayan da harbi odundur.
sahilde otururken gemiden pankart açtırsın aynı anda helikoptlerle bulutlara yazı yazdırsın bunlar olurken sahildeki herkes balonlar getirsin o sırada yan taraftaki tren istasyonundan anons yapılsın tam bu arada yayınlanan derbi maçında tribünlerde tezahüratla beni sevdiğini anlatsın..

eben derler adama. insan gibi etsin yeter. hatta etsin yeter.
içinden çıkamadığım konudur.
adam gibi, "seni seviyorum, benimle evlenirmisin?" desin yeter. supriz yapicam diye dozunu kacirmasina gerek yok.
http://www.youtube.com/watch?v=OHkLLrGzX8Y
sanırım kocaman tek taş yüzük eşliğinde.
aynen şöyle: "şşş bak hele evlenek mi?"
kizlar kocayi bulduktan sonra teklife takmazlar sadece hemcinslerine hava atabilecekleri, ballandira ballandira anlatacaklari bir teklif isterler. ben dogru adami bulsam kendim teklif ederdim heralde.
Mümkünse son dakika fikri değişip kaçmasın, gerek yok marjinal şeylere. Evlenmek istediğini dile getirsin yeter zira en büyük meziyet onu dile getirmek, o noktaya gelmiş olmak.
Anlatacakları arkadaslarını kıskandıracak herhangi bir sekilde teklif beklerler. Bunu olaya donusturmenın amacı da teknik olarak zaten budur. Bakınnnn demek icin. Ama tektaş şart tabi.
yıllarca donunu yıkayacağı adamın buna değecek bir şeyler yapması gerekir.denizle ilgili olmalı.
benim adıma hala çözüm bulunamamış problemdir.
Herşeyi kızların istediği gibi yapacaksak ohoo işimiz var.

Tatava yapma, teklif et geç. Doğrusu budur. Bak bakalım nasıl da kabul ediyorlar. Sewehee
makbule sen benim 12 çocuğu doğuracan şeklinde teklif edilebilir.