bugün

california state university'de öğrenim gören erkektir.
türkiyede eline mahkumdur.
Norveçte yaşıyordur.

Tabi len manyak mısın, norveçte kızlar teklif ediyormuş.
Çıkarken Egosunu evde bırakması gereken kişidir.
boşa bekliyordur bir kız teklif etmez. ben etmedim mesela. sizin etmeniz gerekir.
satış temsilcisi kız olan bir firmadan yedek parça teklifi bekleyen satın alma sorumlusu erkektir.

not: iş hayatı cinsiyet dinlemez fakat nazlı insanlarla doludur.

not iki: samsun *
kızın sınırlarını görmek istemiş erkek olabilir. bunu bir sevgi ölçeği olarak konuştuğumuz olmuştu arkadaşlar arasında. bir kız seni şu kızlık gururu denilen şeyi hiçe sayacak kadar çok seviyor mu, sevmiyor mu bu sayede anlaşılır diyerek. herneyse hiç beklemedim ama çok teklif aldım. en ilginci lise zamanlarımda bir kaç defa reddettiğim kız yüzünden başıma gelmişti.
dersteyken Rehberlik odasına çağrıldım, sigara için sanıyorum kim ispiyonladı diye sinirli sinirli gidiyorum. Sonra odaya girdim bir baktım rehberlik hocası, kız ve kızın annesi oturuyor. sonra hoca kızı odadan çıkardı ve rehberlik hocasıyla, kızın annesi kızıyla çıkmam için yarım saat beni ikna etmeye çalıştı. * kız yemeden içmeden kesilmiş, hap falan içmiş. vicdan yapıp çıkmıştım kızla işte bu da böyle bir anımdır.
kız boş kalmayacağı veya seni düşünmeyeceği için daha çok bekleyecek erkektir.
Erkek bekleyedursun o ara kız 3 kişinin elinden geçer. Çok tehlikeli bir durum.
beklediğini belli etmelidir, kıza o cesareti vermelidir. aksi takdirde kız alimallah kurda kuşa yem olacak ve elini çabuk tutmadığı için çok pişman olacaktır.
yıl olmuş 2 hala ne teklifi ya.. teklif modası iflas etmiştir..
Üniversiteyi yeni kazanmış ,üni'de kızlar teklif ediyormuş abi dedikodusuna kapılan erkektir.
Imm pardon hangi erkek? O kısmı kaçırdımda ben.
(bkz: sen gelme ulan ayı)
bir şeyin olmasını istiyorsan beklemek en aptalca şeydir. bazen de beklemek gerekir ama bu tarz durumlar için değil. şunu da diyem icimde kalmasın;
seviyorsan git konuş bence.
her kapıdan kovulmaktan dolayı cesareti kırılmış erkektir. olursa olur olmazsa canımız sağolsun kafasındadır.
Berkaydır. Aldı ama reddetti.
Erkekten teklif bekleyen kız kadar çaresizdir.
Çok beklemelidir. Bu gerzeklerin beklentilerini karşılayan geri zekâlı kızların aq. Az biraz ağırlığınız olsun lan.
Kaybetmeyi goze almasi gereken erkektir, gidip konusmalidir.
na haburaya yazayrum kesin trabzonlu erkektir en olmadı karadenizlidir.samsun rize artvin olabilir. bu toprakların erkekleri yatmaya kadını çalıştırmaya ön plana koşmaya bayılır.
hatta bizde bir laf vardır
kadının üstüne güneş doğmayacak derler. türkçesi kadın kısmı sabah namazında ayağa dikilecek ahırdır inektir tarladır çoluktur çombalaktır çalışacak demektir.
erkeğimiz de kuymak hamsi yiyecek güç depolayacak karısını ruslarla boynuzlayacak falan fişman. bu erkeklere evet ilk adımı atın tembeldirler hemen kabul ederler.

yiyorsa erzurum van sivas kayseri erzincan ığdır diyarbakır illerindeki erkeklere yapın. hemen oranıza buranıza bakarlar bi kulpuğu mu var da bana kapak atmaya bakıyor anında çizik atarlar aşkınızın üstüne.
Ortalama bir kızın telefonuna yahut sosyal medya hesaplarına ayda yaklaşık elli kişi yazdığını bilen erkektir.
Haliyle bu erkek kızların bu tür olaylardan tiksinmiş olacağını tahmin eder ve o elli kişiden herhangi biri olmak istemez.
Kızlar kendileriyle konuşan cesur erkekleri sever mottosu da bir özgüven ister ve risklidir.
zira ters bir cevapta yerleşik ve melez gençlik kültüründe eğer gururunu kaybetmediyse bozulacağını bilir.
Bunun yerine kızlar kendisine adım atsın diye bekler.
Fakat ilk adımı atan kızla da olmaz genelde.
Bunlar çok karışık işler, doğaçlama yaşamak en iyisi.
liseye kadar ben attım. ama ondan sonra bu kızlara bir şeyler oldu dostlar. bırak ilk adımı atmayı elimi havaya kaldırsam havada yakalayıp "benimsin" diyecek kızlar gördü bu gözler. sanırım "ortada evlenilecek adam kalmadı bulursan yapış prensibi" uyguluyorlar.
ibnedir götverendir. Buna laf atarlar kız bunu korumak için kavga eder.

Yeteneksiz efemine seni.
Çok bir şey beklenmemesi gereken erkektir. Diyelim ki çıktınız oturdunuz bir yere garsonu da sizin çağırmanızı bekler bu tipler. Türk toplumundayız. Bir erkek olarak atılımın a sını bilmiyorsa gitsin örgü örmeye başlasın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar