bugün

böyle http://www.dailymotion.co...ck?GK_FACEBOOK_OG_HTML5=1
Kıza direk "sen çok güzelsin, senden fena etkilendim. Birbirimizi sevelim mi? " Diyerek en samimi bir şekilde çıkma teklifi edilir.
E mail en güzel yoldur.
Benimle çıkar mısın diyecek yazarlar varmış. kaldı mı lan böyle şeyler. Yazar alımı kimlik fotokopisi ile yapılsın bundan böyle bebelerle aynı ortamdayız resmen.
BÖYLE ŞEYLER KALDI MI LA HAYLA? YOK DÜZGÜN TANITMA, GÜL, MEKTUP, SENi SEViYORUM FALAN.. ŞiMDiKi iLiŞKiLERiN % 95 i FOS... ADAM HATUNU ÇIKMA TEKLiFi ETMEDEN YATAĞA ATIYOR... ZAMAN DEĞiŞTi OLUM.
Samimi olayım dedim çıkalım mı diye sordum küfretti sonra benimle çıkarmısın dedim kabul etti ne olur ki amk samimi olsak candan olsak.
Tanım:kibar bir centilmen olunuz.
çıkma teklifi ? Hayatımda bu kadar itici bir söz işitmedim.
ne konu bakımından.
ne teklifi ulan? konuşursunuz zamanla niyet anlaşılıp samimileşince sevgili oluverirsiniz. Ha kontrol için arada "sevgili miyiz lan biz?" diye sorulur ise sıkıntı olmaz.
Çıkma teklifi edilmez. Sevdiğini söylersin seviyorsa sevişirsin. Sevmiyorsa kalbine gömersin, bu kadar bu işi bu kadar büyütmemek lâzımdır, azizler.
Kızım şurdan bi çıkar mısın?
Faks iyidir faks.
Karşısına gecip hey kiz benimle cik denilir.
"benimle çıkar mısınız sayın bay amına qodumun kevaşesi? "
buraya ciddi ciddi bişey öğrenmeye gelenin beyin kıvrımlarına sıçayım şunu bi öğrenemediniz kızlar erkeklere nazaran karşılıklı veri paylaşımına daha aç. sen beklesen zaten yanına ışınlanıcak,fakat kendisine ilgi gosteren erkeği bulmazsa. pardon erkek dedim.
Direk sorulması gereken soru bişeyler olur mu olmaz mı?
görsel
bunu yapmak zorundaydım.
Benimle cikar misin? Sorusundan baska her sey olabilir.

Lan cikmak ne demek amk?
Ağzımızla etmemiz gerekiyor tabii dilimizi de kullanarak.
Nasıl mı edilir?
"E yuh ama artk mecnun."
Sene oLmuş 2016 hâLâ daha çıkma teklifi mi ediyorsunuz?
Büyüyün lan az terakki gösterin.
Peeh.
teklif etmenize gerek yok. hislerinize güveniyorsanız, alacağınız cevap bakışlarında saklıdır. eğer evet hissediyorsanız;

elini tutun.

(bkz: based on a true love story)