bugün

Ev sahibinin psikolojisini anlamak iÇin Çok Çaba sarfettiren durum. Acaba niye diye sordurtturur.
arkadas bak yine cok pis sovesim geldi amk. kizlar cok mu temiz bakiyor daireye lan. hay aq ya erkeksek ve ogrenciyesek olelim anasini satiyim. bu ulkedeki her seyden nefret ediyorum aq. allah hepinizi alsin!!!!!
Ev sahiplerinin kızlara biraz daha torpilci davrandığını gösteren hebele hübele.

Keşke amım olsaydı.
Kızlara babaları (istisnalar kaideyi bozmaz) her zaman para yolluyor. E ev sahibi de salak değil 4 ayda bir para alsın. O yüzden veriyor kızlara evi aydan aya alıyor kirasını. Bir de bu yönden bakın genşşler.
bu ülkede erkek olmak çok zor gerçekten.
1-2 gün öncesinden kirayı veriyoruz,
Evde sigara içilmiyor,
Eve bizden ve ailemizden(nadir gelirler) başka giren Yok,
Bayram ve özel günlerde arayıp hal hatır sorulur,
Anneler gününde çiçek alınır,
Enjeksiyon var ise yapılır,
Faturalar günü gününe ödenir,
Temizlik yaparken çalan kralpop harici gürültü ve ses olmaz,
Apartman huzurunu bozacak bir davranışta bulunulmaz,
Kapı önünde ayakkabı ve çöp bulunmaz.

Ben olsam benim gibi Birine kiralarım evimi, tabii ki kız öğrenciye diyecek. iki kişi kalıyoruz, boş gibi daire ama kira alıyor.
Tabii karşılıklı olarak ev sahiplerimiz ile birbirimizi seviyoruz. Yaşlı tontiş bir çift, onlar da bizi kızları yerine koymuş. Bu sebepten kız olarak belirtmiş olabilirler.
Erkeklerin geneli kalabalık, ortamcı ve biraz dağınık olduğu için olabilir.
Zaten ne geldiyse başımıza bu genellemeler yüzünden geldi yoksa ben kirada oturduğu evin lavabosuna kirli pedlerini bırakan her yeri leş gibi kokan kız öğrenci evi de biliyorum.
Yaz okulu için arkadasima baktığım için biliyorum. Kahramanmaraş'ta çok zor buluna daire.
sanıyorlar ki eve karşı cinsi sadece erkekler atıyor. yok öyle bir şey. kızlar da erkek atıyorlar. harem kuranları mevcut. sandığınız kadar masum değiller. ha her iki cinsin de istisnaları elbet mevcuttur.

edit : anlam kayması düzenlendi, ev süpürüldü, çöpler dışar atıldı.
ben karabükte öğrenciyken fotokopici bir abi, gençlerin yaşadıkları şeylere karşı değilim ama senelerdir tanıdığımız 45-50 yaşında adam dediklerimiz üniversiteli peşinde koşmaya başladı olmaz olsun bu üniversite demişti. kız, erkek, genç, yaşlı vs. farketmiyor. bir damla yağ tüm tankerdeki suyun rengini bulandırıyor.
kız öğrenciler çok çok pis olabiliyor arkadaşlar. şöyle ki;

meslek lisesinde okudum tuvalet bile temizlettiler o senelerde. "kullandığın yeri temizle mantığı" vardı. duvara kullanılmış pedini yapıştıran, kıçını sildiği peçeteleri duvara süren insanların yaptığı pisliği temizledik. Bir keresinde tuvalette bir şey bozulmuş onu da erkek hocalardan birisi tamir edecek, yapışmış ped görmüş adam tuvalette. tek kadın öğretmen vardı bölümde, kadın cinnet geçirmişti beni rezil ettiniz adam söylemeye bile utandı diye.

üniversitedeki ilk yılımda oda arkadaşımla anlaşamadım. kız mutfaktaki tüpü değiştirdiğimde para vermedi gitti piknik tüpü aldı odasında yağlı, ağır kokulu yemekler pişirdi aylarca. oda dediğim tuvalet kabini kadar yer. duvarda biriken yağın haddi hesabı olmadı.

üçüncü senemde senelerce yurtta kalmış -lise- kız kullandığı pedini olduğu gibi çöpe tıkıştırırdı. bir şeye sarayım edeyim demiyordu. pek çok kez çöp kovasına yapışmış halde gördüm, kendisi almazdı kokardı ben temizlerdim. al ağzına sok işte değil mi? ama topla demeye utandım. kızın arkadaşları geldi alem yaptılar baktılar kız zil zurna, defolup gittiler. bulaşık çer çöp bana kaldı. kız tuvalete kustu, ben temizledim.

dayım evleneceği zaman kiraya çıkacaktı. evi temizlemeye gitti aile kadınları. abartmıyorum 10 şişe çamaşır suyu gitmiştir sadece 2 oda için. yine yağlı yemek mevzusu.

kız öğrencilerin -hatta kimsenin- namusu, eve kaç erkek attığı beni hiçbir zaman ilgilendirmedi. ben sadece kişnemeye başladıklarında sinirlendim, sese dayanamıyorum çünkü. gerisine karışamam zaten. ama kız öğrenciye daire verilirken yokuş yaptıklarını çok gördüm. haklılar. çok haklılar.

insanın midesi bulanır ya. kadınlar sanıldığı kadar temiz değildir.
tersini hiçbir yerde göremeyeceğiniz ilan. kyk'nın kız yurtları da erkek yurtlarının 3-4 katıdır. kısaca erkekler gebersin demektir.
Kiralamak için öğrenci kız arıyorum. Mantıklı bir hadisedir. Eğitime katkımız olsun icabında.

Yolunuz bizim buralara düşerse, bizim alt katı size ucuz yollu kiralarım gızlar, insanlık ölmedi.