bugün

kız çocuklarını diri diri gömen mekke müşriklerinin korkusudur.
kızımı erkek evlatlarımla değişmem.
olanlar bilir.
en hayırlı evlat kız evladıdır.
Şahsen ben özellikle ortalıkta kosusturacak minnak bir kız evladım olsun istiyorum. Adını bile hayal ettim düşündüm şimdiden. O yazdıkların da senin çocuğu nasıl yetiştirdiğine, yanlış yaptığında nasıl tepki verdiğine bağlı olacaktır. O berkecanların da taaa ....
kimsede dememiş ki (bkz: başlık ve nick uyumu)
yersiz korku.
iyi bir adam olmak için çok çaba sarfediyorum. Öyle gerekiyor. kimi zaman gerçekten zor.
hayatın pis ve kötü ama zevkli ve güzel görünen dayatmalarına karşı durabilmek için mücadele içinde geçiyor hayatım.

bir kızımın olmasını çok isterim.
onun iyi ve güzel bir dünyada iyi niyetli, mert ve dürüst insanlarla karşılaşmasını çok isterim.

işte bu yüzden, ben de adam olmaya, öyle kalmaya çalışıyorum.

bunun bir garantisi var mı? elbette ki yok.
ama en azından dünya karşısına bütün pisliğiyle çıksa bile, gelip sarılabileceği mert, başı dik bir babası olsun.

bunun ihtimali için dahi, bugünden mücadele etmeye değer.
(#33633380)

BEN DE BURADA NE KADAR MASUMCA ANLATMIŞIM. MEĞER DURUM BAŞKAYMIŞ. BAK SAYIN AMINA KODUĞUM. SEN ERKEK ÇOCUK SAHiBi DE OLMA.
yobazlar için haklı korkudur. bunların çocuk doğurması da yasaklanmalı kısırlaştırırlmalılar, bir yobaz daha geliştirmemiler çünkü.

doğaracak çocukları da ya başka ailelere emanet edilmeli ya da alınmalı.
Hem erkek hem Kız babası olarak söylüyorum. Kızı olmayan erkek babalığı tam yaşamaz.
bilimsel olarak açıklıyorum..
cinsel ilişki esnasında önce erkek zevk alırsa çocuk erkek, önce kadın zevk alırsa çocuk kız olur..
hadi kolay gelsin..
Yüz yıllar önce yıkılmış bir cahiliye düşüncesidir. Hadsizliktir. Acınası bir durumdur.
Aslında iyi bir baba olamama korkusudur kendisi. Kendi beceriksizliğini kadere yıkmaktır. Yobazlıktır.
Annene bakip sukredicegine kiz evlattan korkuyorum deniliyor ya boyle zihniyetin abv.
Olmaması gereken korkudur. Beyinsizliktir bir erkek Nasıl kız çocuğu olmasın ister. Böyle şirin. Saçlarını iki yandan tokalamışsın. Böyle şirinlikler filan yapıyor sana. Delirirsin lan!
nenen, anneni doğurmasa sen de olmayacaktın.
görsel

Olmaması gereken korkudur. Şayet böyle güzelliklerden eksik bırakabilir.
ee erkek çocuk gay olursa?
herkes sağa sola yarıyor. bu adamı savunsandinci yobaz akpli savunmasan geniş gavat piç oluyorsun.

ama boşuna demiyorlar devir kötü kolla götü diye.
Düşününce bile insan bir ürperiyor. Evet.
kız çocuklarının nesi varmış?
(bkz: #35680025)
Kadınların hor görüldüğü öldürüldüğü bi ülkede yaşadığı için korkuyorsa normaldir kız çocuğu yetiştirmek çok zor bu ülkede.
son derece normal olan bir korkudur, ortalık tacizci tecavüzcü dolu amk, insan ürperiyor.
Evlatlar kız ya da erkek diye ayırt edilmez. Ancak bir kızı mutlaka olmalı bir insanın.
Allah dan sonraki tek korkumdur. allah korusun, kimsenin başına vermesin.
hep akıllara gelen korkudur. evet.