bugün

kuala ve panda.
en pahalı hayvan yoksa bi köpekte idare eder.
yavru kedi
yavru köpek
en pofuduğundan tavşan

bu 3ü olmadıysa hayvanları bırakıp sevimli çocuk/bebek gezdirin.
(bkz: tembel hayvan) dır. çok tuhaf ve sevimli yüz ifadesi olan bu hayvanı, boynuna tasma takmak kaydıyla gezdirebilirsen eminim ki gören bütün kızları tavlayacaksındır.
(bkz: erkek)*
su kaplumbağası beni benden almıştır. Su kaplumbağası kesin sonuç.
size açık konuşayım ne kadar tehlikeli hayvan o kadar etkileyicilidir. örnek vereyim bir kedi alırsın ayyy be tatlıııı, adı ne der biraz soru sorar ve gider. Ağzın laf yapmıyorsa bir boka yaramaz. köpek alırsın ısırır mı der yok hayır dersiniz biraz sever köpekten biraz huylanır ve gider(köpeği olsa bile). kapalı alanda(kafes,örgü)hayvanın varsa bu karşındakine güven verir ve daha çok size yakın tutar. uzun lafın kısası bir kız tavlayacaksan ve ağzın laf yapmıyor, hayvan hakkında bilgi sahibi değilse(klasik bilgiler hariç ilginç bilgilerden söz ediyorum)bu durum hissedilir ve geçmiş olsun. bilgi, inanç, hayvana duyulan güven kızı tavlamanıza yeterlidir.
(bkz: teacup pig)*
http://mdrnjackass.blogsp.../2011/04/teacup-pigs.html
Tabi ki cingen atI.
Siyah, uyuz, zayIf ve bitli bir cingen atI. ben senin atlI prensinim demek oluyor...
pussy.*
kedi,köpek,at.
insanın kendinden daha iyi bir hayvan olabilir mi yahu.
erkeklerin saf kızları ayıcık, köpek, kedi gibi oyuncaklarla kandırmasıdır. hele bi de canlısını alırsa kız ölür biter. bir ALLAHIN kulu da pırlantayla kandırsın şu kızları derdirten olaydır.
bunlardan birisi de yılandır.

-aa yılana bak ne şeker
-ne kadar da uzunmuş uuuu
-evet benimkiyle iyi geçiniyorlar
-seninki?!!?!
kıl kurdu.
olta ve ucunda balik.
acı ama ayı.
Kamlumbağa.

Üstüne numara yazılır, malum ortamlara salınır.
mar eşeği.
özellikle türk kızları için balık öneririm. balığı koklatarak malum yerlerinin nasıl koktuğunu da hissettirmiş olursunuz kezbanlarımıza.
uğur böceğidir.
pitbull veya kangal köpeğidir. kız istese de istemese de , erkek teklif etse de etmese de kız kabul edecektir (korkudan).
gergedan. gergedanlar 45 dakikada boşalır.
iran kedisi.
en etkilisi pitbulldur.benim olmazsan üstüne salarım mesajı verilmeli.
güncel Önemli Başlıklar