bugün

kimilerince aranmak olarak nitelenenen davranış. bu genelleme iftira olsa da dertleşmeye gidiyoruz ayağına saplarla tanışan da vardır illa.
Çok sık yaptığım eylem. Aranma diyen arkadaşın hayalperestliği.
2 kızın birbirine güvenip, arkadaş olup, dost olup içmeye gitmesini anlayamadığım bir durumdur.
kafalar iyi olunca yatak hikayelerine geçilir.
dedikodunun en kepazesi döner.
Çok eğlencelidir hele ki kardeşim dediğin, hiçbi şeyini gizlemediğin insanlarla daha da güzeldir. Dertleşir, gülüşür ve ayrılırsınız. Amaç saplarla tanışmak değildir yani.
Gecenin sonunda patates olmazlarsa ava çıkmış bir çok erkeği mutlu edecek kızlardır.
Muhabbetin şahının yaşandığı, kimi an mahzunlaştığınız kimi an çocuklaştığınız, derdinizi, tasanızı döktüğünüz, tesellilerin havada uçuştuğu, kimi zaman altınıza kaçıracak kadar güldüğünüz, istikrarı olmayan sevimli ortamdır.
Eee biraz da dedikodu döner tabii... Olmazsa olmazı... Gülücük...
erkek erkeğe içmeye gitmek kadar normal olan insan davranışı, kaldı ki kadınlar kendi aralarında daha iyi eğlenip kafa dağıtıyorlar gördüğüm kadarıyla.
giresunda 2 sene önce üniversiteye ilk gittiğim de karşılaştığım durumdur. 3 tane afet iyi içiyordu extraları sahilde. yanlarına arkadaşla gittik adres sorma bahanesiyle ama kafayı iyi bulmuşlar cevap veremediler gülmekten. daha ötesine de gidemedik açıkçası sonuçta bir karadeniz şehri aq.
gıybetin merkezinde gerçekleşen tam bir günah gecesi.
gecenin sonunda herkes elinde telefonla sevdiği insanı arar ve ağlar.
Cok guvendigim arkadaslarimla ancak giderim.
Onun disinda genelde gecenin sonu kiz kiza bitmez illa bir erkek bulunur gelir gercekten ve bu benim en nefret ettigim olaydir. Evden kiz kiza cikiyoruz sonra sacma sapan insanlarla muhatap olmak zorunda kaliyorum. Bu yuzden cok kavga ettigim oldu arkadas gruplarimla. Bir de gelsin mi? Diye sormuyorlar mi kafayi yiyorum. Gelsin ama ben gidiyorum dedigimde suratlar duser mizikci olurum. Gelsin ya nolacak desem gecem bok gibi olur sacma sapan yavsak tavirlar kafa acan tipler.

Nasil doluymusum be bu konuda.