bugün

Kız kankadan başka kimseye denilmemesi gereken sözdür. Yani ona değilde kime?

Şurda gurbet ellerde ecnebi hatunlardan gına geldi. Artık bir Türk kızıyla ciddi bir ilişki başlatmanın zamanı gelmiştir diyerekten ve kendisi de beni bir yabancıyla evlenmemi istemediği için şlak diye söz ağızdan çıkmıştır.

Edit:
Kankamın kendisi zaten sözlü. Yani kesin olarak kankayız. Aramızda hiç bir şekilde romantik bir ilişki olmamıştır.
denilebilir bunda kötü bir durum yoktur günümüzde sevgililer yakın arkadaşlarını sevgilisinin arkadaşına ayarlayabiliyor kız kanka sana niye birini ayarlamasın.
la bu ilk bakışta iyi de, sonra kız kankanın bunu yaparken aslında senden hoşlandığı için buna bile katlandığını öğrenmek iyi olmuyor.

yani önce sadece kanka olduğunuzdan emin olun *
Acayip bir erkek kezbanlığı.
yakısıklı adama her yerden talıp gelır faceden ekler ınsten ekler sokakta yuruse adres sorma ayagına gelır tanısmaya calısır böle abuk subuk yontemlere kalkışmaz eger sen kızı bu iş için yonlendırıyorsan cırkınsın demektır bosada umıtlenme avcunu yalarsın cırkınsen kankası yapar senı yakısıklı olsaydın sevgılı adayı olurdun.
Ben çoğu kız arkadaşımı böyle buldum sıkıntı yok yani. Önemli olan kız kankanızın delikanlı olması.
Vardı böyle bir Meriç arkadaşım eskiden. Allah kimseyi onun yaşadığı yokluğa koymasın, çok zor durumda yazık.
biz söyledik çok. Yani şu bu dedik o olmaz onun sevgilisi var o böyle o şöyle. Hep bahane. sizin mutlu olup yuva kurmanızı istemezler evet.
Erkek kanka laneti. Kanser ederseniz insanı bu abazanca yüzsüzlüğünüzle.
Hayır bi de Bazen instagram listemden beğendiği kızları seçip seçtiği kişiyle ayarlanmasını ister.
Bi muhabbet tellallığı yapmadığım kalmıştı, bi git işine kardeşim.

Edit: haklısınız. Çirkin, şişko ve kıllıyım ondan.
Bence ayıptır. Zaten arkadaşlarınız uygun görürse biraraya getirir.