bugün

beslenme alışkanlıkları benzerde olsa iki cinsin dışkıları arasındaki farklardır.

- erkek sıçtığında ''bok'', kız sıçtığında ise çıkan şey ''kaka'' adını alır.
- erkek kakası daha bir kakadır. baktığın da enkazın büyüklüğü dikkat çekicidir, kız kakası ise daha bir kıvrımlı, fırfırlı ve genelde (şişko kızlarda var) enkazın büyüklüğü varla yok arasında bir görünümdedir.
- erkeğin bokunun kokusunu iki kilometreden (koku faktörü) hissedersin, kız bokunun kokusunu ise hissetmen için burnunla kızın boku arasında mesafenin en az olması gerekir.
- erkek bokunun rengi bir hayli koyu tonlar içerir, kız boku ise değişik tonlarda ve ana renklerden uzak bir renkdedir.
- erkek boku yediklerine bağlı olarak kendini gösterir yani erkeğin ne yediğini bokundan anlarsın, oysa kız boku öyle mi ne yese çıkan şey aynıdır.
(bkz: uludağ sözlük kaka inceleme enstitüsü)
(bkz: kızlar da sıçar)
oha...
(bkz: bokun tarihçesi)
(bkz: cinsel ayrım aracı olarak bok)
(bkz: bilimde bok)
(bkz: lan sizi bu yüzden sewiyorum iste)
baska bir tespitte ben yapayim. kiz kakayi bilmem ama erkek kaka toptan iyi anlar.
biri kızın, diğeri erkeğinden götünden çıkar. başlangıç noktası olarak bu kabul edilebilir.
(bkz: göte göt demek)
kızların ki pembe erkeklerin ki kara çıkar.
(bkz: benimkine kara diyen dilber gözlerin kara değil mi)
(bkz: afferin çok iyi düşünmüşsün)
ulan bu başlığı nerden düşündün anlamadım tebrikler.
(bkz: insan dışkısı gözlemleyen gözlemci modeli) *
öte yandan;
(bkz: osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur)
kadın kakacık yapar erkek bok.
kadın yapar, erkek sıçar.
bkz: (oha artik).
(bkz: kol gibi sıçan kızlar)
(bkz: böyle başlığa böyle entry)
(bkz: bok yarıştırmak)
erkek olanı milan'da çatır çatır futbolunu oynar, diğerinin* ne bok yaptığını bilmiyorum.
biri yenir biri yenmez.
kızların kakacanları(!) pembe renkte olur

erkeklerin ise ıslak odun boyutunda kapkara.
birinin kıllı, diğerinin ise kılsız götten çıkmış olmaları.
biri suya düşünce su sıçratmaz , diğeri bütün serinliği hissettirir...
(bkz: yok artık işin kakasını çıkardınız iyce) olsa gerek
kız kakası küçük olur sifonu çekince uçarak gider, erkek kakası kol gibi olur gerektiğinde fırça ile ittirmek gerekebilir.

kız kakası kenarlara yapışmadan arkasında iz bırakmadan gider, erkek kakası "ben az evvel buraya sıçtım" dercesine imzasını atar öyle gider.

kız kakasını yaptıktan sonra arkasına bakmadan sifonu çeker gider, erkek kakasını yaptıktan sonra önce bir döner eserine bakar, gururlanır sifonu ağlamaklı gözlerle çeker.
erkeğin kakasıyla ilgili yorumlar, dedikodular yapılır gerektiğinde çıkardığı kakaya göre erkeğin götüne övgüler dizilir veya dizilmez hatta bir erkek kakasıyla ünlenebilir arkadaş çevresinde. kızın kakasına yorum yapılmaz ve götüne yaptığı kakadan kaynaklı övgü dizilmez veya götü övülmez bırakın bunları hatta bir kaka ile bir kız genelde bir cümlede birlikte kullanılmaz bile.. ve en önemlisi erkeğin kakası erkeğe yakıştırılabilir. ama herhangi bir kaka herhangi bi kıza yakıştırılamaz.

(bkz: adam bi sıçtı bildiğin mal boku gibi)
(bkz: hey maşallah ne göt varmış arkadaş)
(bkz: geçen erkin bizde bi sıçtı apartmanda tuvaletler tıkandı.)
sadece çıktıkları yer farklıdır.
umumi tuvalet görevlisinin analizleri.
kiz kakasi kibar, bir dali calismasi gibi anlamlar iceren soyut bir calisma olup, erkek kakasi hayvansaldir. * *
erkeğin kakası bile futbol bilir. hatta bir tanesi milanda oynar...