bugün

ilk başta tanışma şansı verir. ondan sonrası zekaya kalmış.
kim ne derse desin, görüntü önemlidir. görüntü dikkat çekmeni sağlar. karşı cinsi öncelikle tek kelime laf etmeden etkileyebilmektir bu hususta. yanına gidene kadar görüntü. yanına gittikten sonra dil-zeka orantısına ihtiyaç duyulması gerekir.
giyimle yarışır.

çıplak yakışıklıyı kimse sevmez.
birkaç adım sonraki önemdir.
(bkz: yakışıklık)
(bkz: yakışıklılık)
köşe başlarında sigara tüttürürken sizden yaşça büyük ve tecrübelilerin sarf etmiş olduğu bir söz olarak ; çene abicim çene herşey çenede biter.
Yoktur demeyi istiyeceğim bir başlık ama yalan söylemenin alemi yok. Saklanılacak bi durum da yok. Tabi ki karakter her şeyden onemlidir ama hiçbir hatun tipini beğenmediği birini yakindan tanimak istemez. Ayni sey erkler icin de gecerlidir. Kimse ilk etapta belki kalbi temizdir diye dusunmez. Bunlar sonraki adimlarda dikkate alinir. Tabi sadece tip yeterli degildir ama tipe de bakilir hani.
ilk izlenim için önemli.

Not:ilk izlenim derken kızın dikkatini çekmeniz için önemli. gerisi sizin yeteneğinize kalmış.
Laf yapma yeteneği kadar önemli değildir.
önem sırasında sıralamaya tabi tutulmaması gereken özelliktir. lakin herşey yakışıklılıkla başlar.
liste basidir.
Tuzumun kuru olduğudur.
yoktur. nakitin önemi vardır..
Bankadaki vadeli mevduatın tutarı kadar önemli değildir.
para, makam, hoş sohbet kız ayarlamak da en az yakışıklılık kadar önemli hususlardır.
yakışıklı olmak mühim değildir. etkileyici olmak önemlidir. jest ve mimikler arkadaş ortamınızdaki konumunuz falan. sempatiklik veya kroya kaçmadan hafif asabilik. lakin, oturup köşede melül melül durursanız timsahın ağzı açıkken bir şeyler umması gibi beklentide olursunuz ve daha çok beklersiniz.

kızla tanıştıktan sonra. zaten 3-5 ay sonra kızın karşısında sıradan bir tip konumuna düşersiniz. bu her yerde böyledir. artık birbirinize alışmışsınızdır. işte bu satten sonra kızın yanında salya sümük bile gezsen sorun olmaz.
kız, kendini ne kadar güzel zannediyorsa; sen de, o civarda bir mutlak değerde yakışıklı olmalısın; diye düşünüyorum.
hayır diyenler var. paran yoksa tip olacak. yoksa sıçtın. sağlam hatunlar için diyorum. yoksa elin kezbanından banane amk.
Önemlidir. işsiz adam bile sırf yakışıklı olduğu iÇin Çekilir.
başta dikkat çekmeni sağlayıp tanışma fırsatı verir ancak daha sonrasında zeka olayı devralır. sadece tipte yeterli değildir. istikrarsız birçok ilişkiye nazaran tek olsun sağlam olsun kafasındaki insanların ihtiyaç duymadığı olgudur. evsiz gibi dolaşmanın da bir manası yoktur tabi.
Vardır. ilk etapta önemlidir, lakin fazlası zararlıdır. Çünkü insanlarımızın fazla yakışıklı erkeklere karşı sağlam önyargıları vardır. (bkz: )"Bu kesin yumuşaktır" "Bunun kesin sevgilisi vardır" gibi gibi..
hiçbir kızın ne kadar yakışıklı olursa olsun boş bir erkekle çıkıcak kadar aptal olduğunu düşünmüyorum.
(img:#606424)
(img:#606425)
para ve karizmadan sonra gelir.
çoğu kızın tercih edeceği erkektir yakışıklı erkek. erkekler nasıl ki güzel kızları tercih ediyorsa, kızlar da yakışıklı erkekleri tercih eder. aksi bir durumda, ortada büyük bir anormallik vardır. çok kız abayı yaktı bana dış görünüşümden dolayı itiraf edeyim. ama ben sırf dış görünüşüm için, sadece bir gecelik sevgili istemedim. sonsuza kadar beni sevecek, beni aldatmayacak bir kız istedim ama olmadı.
en basit örnek ali ağaoğlu manken gibi kızlar adamla yakışıklı diyemi beraber oluyor para için.