bugün

arkadaşça yaklaşırsan kimse namus algısı yaratmaz. amaca yönelik olduğunu direk belli edersen itici olabilir
kız ayarlamak ifadesini hala kullandığın için.
kızlar ayarlanmaz, o ayarlanan saattir saat.

(bkz: saatleri ayarlama enstitüsü)
düşürmek, yapmak, ayarlamak. bu kelimelerle olmaz o iş.
asıl bu devirde çok basittir. 2 konuşmakla 2 güzel giyinmekle en muhafazakar yerlerde bile kız düşürebilirsiniz. fakat siz kızların teklif ettiği bir dünyada yaşasanız bile sevgili yapamazsınız. utangaçsan çekingensen sevgili falan yapamazsın genco. dil olacak aga. millet saniyesinde ayalarlayıp dakkasında yatağa atıyor, o beğenmediğin kel necati, şişko arif, çirkin muzaffer bile bir yerlerde kız ayarlayıp sevişiyor, barlarda discolarda millet çatır çatır sevişip sokuşuyor afedersin. sen yapamıyorsun birader. kasıyorsun. gözünde büyütüyorsun. bunu kendine dert ettiğin için söylüyorum yoksa ben böyle mutluyum diyorsan istediğin gibi yaşa kimse karışamaz sana..
Ayar tutmuyorlar.
özgüven meselesi ayrıca kız tarafından reddedilip ya rezil olmaktan yada kızı kaybeetmekten korkma durumuda var.
Gözünüzde büyütmeyin lan şu kızları, kendinizi kasmayın rahat olun her türlü kız ayarlarsınız.Ağzın laf yapsın her türlü yaparsın yani bunun yanında eger birde yakışıklıysan senin bisey yapmana gerek yok kızlar seni ayarlamaya çalışır.Demek istediğim çekingen ve pısırık olma.
Arz talep dengesi sert bir şekilde bozuldu azizim. iç piyasaya ithal olanlardan sürülmesi lazım. Ukraynadan temin edilebilir. Edilmeli. Edilsin.
cevap veriyorum;

Genel olarak türk erkeğinin öküz olmasından kaynaklanan türk kızındaki güven sorunu yüzünden.
paran yok hafız.
Kızın reddetme olasılığını düşünüp rezil olurum diye tasalanıp durduğundan zor.
En temel bakımını bile yapamadığından zor.
Girdiğin her ortamda erkek arkadaşlarınla konuşur gibi yapmandan zor.
Kızları sadece cinsel tatmin için arzulanandan zor.
Çünkü malsınız arkadaşlar.
-şuanda canlı yayındamıyız ?
+evveeet efendim şuanda canlı yayındayız. cevabınız nedir ?
-cevap veriyorum.. yaramın başı.

bir kadına böyle cevap verirsen ayarlayamazsın aga. kibar olmak lazım.

(bkz: canlı yayında küfür)
" kızları ayarlama enstitüsü " olmadığı için.
Doğru voltajı tutturmak zor kadın millaeti karmaşık varlıklar.
Çünkü %90nınızın niyeti kötü.
zor mu güldürmeyin adamı. biraz ibne oldum biraz şerefsiz oldum(ki onlar bunu sempatiklik olarak algılıyor). 3 ayda 3 kız ayarlamakla kalmadım daha başka şeylerde yaptım.

yukarıdaki enrty gerçektir. yazar daha önce aşk acısı yaşamıştır. adam gibi davrandığı için terk edilmiştir(3 kere).

sonuç olarak basit yaratıklar gençler 25 yaşına kadar adam olmuyor bu kızlar. neyse artık dedim ki bunlar karaktersiz uğraşmaya değmez yanlızlık en iyisi.
Zor değil siz işinizi bilmiyorsunuZ.
radyomu oğlum bu ayarlamak ne lan. etkilemek, onun kalbini kazanmak diyeceksiniz ve ilk adımı böylelikle atmış olucaksınız.
sen bu kafayla daha çoook ayarlarsın kız.