bugün

sevgili olup olmaması sorun değildir. tek sorun rahat rahat sıçamamaktır.
sivaslı esnaf arkadaş olsa rahat rahat sıçar ama herkes aynı değil.
zaruri bir ihtiyaçtır, karşılanmalıdır.
risk budur.

düzgün sıçın da kız tuvalet adabı yokmuş aşkımın demesin.
diyelim dıçtın . suylada selledin. kokuyu ne yapacaksın mk. içer doüru dıçmayı askerde boşa öğretmiyolar işte.
gece 12 de otomobilinin bal kabağına dönüşmeyeceğinin garantisini verir.
çok risklidir aman dikkat hadi kız arkadaşınız neyse de bir de o kızın anne-babası ve şanssızsanız yavşak bir küçük kardeşi vardır. işte onlara rezil olmak koyar.
(bkz: mesele olabildiginde sessiz halletmek)
hiç sorun değildir şöyleki iki kibrit tarafından halledilebilir.
Dip not: kibrit havadaki pis kokuyu absorbe eder.
diyelim kız arkadaşınızın evindesiniz girdiniz tuvalete kol gibi sıçtınız afedersiniz. etraf leş gibi koktu. sifonu çektiniz bok gitti fekat kokusu kaldı. hemen cebinizden bir kibrit çıkartıp yakıyorsunuz, tık etrafta koku falan kalmıyor. rezil olmaktan kurtuluyorsunuz. diyeceksiniz kibriti nerden bulacağım. bir zahmet bu entry okuduktan sonra bu acil durumlar için cebinize ufak bir kutu koyuverin artık.

evet şimdi nice koç yiğitlerin bu koku yüzünden rezil olarak telef olmasını engellemek adına bu entry'i en beğenilenlere taşıyarak yardımcı olabilirsiniz.

not: çok keskin kokularda en fazla iki adet kibrit yeterli oluyor.
insanı derin duygulara sokan olay.

görev icabı yeni bir ile atandım. ev kiralama işlemleri olduğu için kız arkadaşımın evinde kalıyordum. benim hatunla birlikte beş kız daha kalıyordu. evin içinde 5 kız bir de ben. her adımımı iki kez düşünüp atıyordum. neyse bir gece yemek yedik. tuvaletim geldi tabi gidemiyorum kokacak diye. kızların arasında oturuyorum, karnınım içinden gork gurk diye sesler geliyor. yavaş yavaş utanmaya başlıyorum tabi bu durumdan. bok çıkmasın diye ayağımın üstüne oturuyorum. öyle bir kaç saat otobüste gelen sıçma isteği gibi bekledim mola yerini. kızlar uyumaya gitti, biz de uyumaya geçtik. ama böyle bir sancı, böyle bir gark gurk olamaz. saat sabah 4'e geliyor. kızı kontrol ettim. içimden düşünüyorum "yav gidip sıçayım şu tuvaletin ağzına, sabaha kadar kokusu geçer heralde" diye. sonra evin yakınındaki camii aklıma geldi. saat 5'e doğru giydim üstümü çıktım dışarı. camiinin tuvaletine giderken arkamdan bi köpek havlasa korkudan altıma sıçcam o derece. girdim tuvalete en sonunda çatırr çatuurr sıçtım. bi de zigara yaptım zaten kimsecikler yok.

-- ertesi gün yine evde oturuyoruz. kızlardan biri tuvalate gitti. daha sonra ben de gitmek için niyetlendim. kızların pembe renkli ve kokusuz sıçtığını düşündüğüm için rahatlıkla tuvalete gidebilirdim.

ışığı açtım, kapıyı açtım içeri girerken birden nefesim kesildi. böyle bir duman, bok kokusu olamazdı arkadaş. bir gece öncesi çektiğim çilenin çok gereksiz olduğunu farkettim o an.

sonuç : kızlar da kokulu sıçıyormuş.
inşallah sıçarsın da klozet tıkanır.
ben değil bir arkadaşın başına gelmiş de.
Hayır napacaksın halıya mı sıçacaksın? Normal bir olay.
Allah herkese misafir tuvaletinde sıçma cesareti versin.
Ayrica (bkz: bu insanlar nereye sıçacak)
Sicmadan once 1 kere daha dusunmektir.