bugün

sevineyim mi üzüleyim mi diye düşüneceğim şey... olmasını istemem... zira bu olayın manevi ağırlığı arabanın ağırlığından biraz daha fazla olacaktır...
(bkz: istemem yan cebime koy)
olması durumunda reddedemeyecegim hadisedir.

"i'll make him an offer that he can't refuse"
(bkz: godfather)
"salak.. senin yapman gereken şeyi ben yapıyorum. bugün benim doğum günüm ve sen bana değersiz bir hediye almışsın.. hediye öyle olmaz böyle olur" demenin diğer bir anlatış biçimidir. kızımız bunu erkek arkadaşına direk söyleyemez ama bu hareketiyle ifade etmeye çalışır.
kiz arkadasin paris hilton oldugunu kesinleştiren olay.
Kesinlikle gurur meselesi haline getirilmemesi gereken olaydır. *
kız arkadaşın ölene kadar kölesi durumunda kalabileceğinizi ve en ufak bir tartışmada bile yıllar sonra bile kafanıza kakılabilecek bir kozu bayana kazandıracağınızı unutmayın derim. (bkz: erkekler için)
anında uzaklaşman gerektiğinin işaretidir.
(bkz: davul bile dengi dengine)
kabul edilmemesi gereken bir davranıştır. psikolojikman etkilenebilir. ama sevgili anlayışlı birisiyse hediyesi kabul edilip, onun doğumgününde de bir tayyör alınır.
uyan kuzum sabah oldu nidasıyla güzel düşten uyanmak. daha kötüsü için peugeot 407 alan sevgiliye hediye seçmek. crem de la crem olan sözlük.
- aşkım, doğum günün kutlu olsun. al bu da hediyen
+ aaa, bu ne?
- peugeot 407 aldım sana hediye olarak. onun anahtarı. ehe ehe..
+ of sibel ya, of ya! hiç anlamayacaksın dimi beni? 207 sevdiğimi anlayamadın dimi? of yaa!
süper bir şey olsa gerek.
+aşkım iyiki doğdun.mutlu yıllar!..
-saol biriciğim.
+al!..bu hediyen
-inanmıyorum sana asla kabul edemem!.. * *
fevkaladenin fevki niteliginde hadise. ayni kiz arkada$in $eker bayraminda benzin istasyonu hediye etmesi beklenebilir.
- sevgilim sana peugeot 407 aldim.
- sicarim peugeot 407'ne, ben 300 sel mercedes istiyorum.
- bulduda bunuyor yahu.
- babamin hayrina mi jigaloluk yapiyorum kenef kari? peugeot 407'ini al ve git.
dizelse makbule geçecek, benzinliyse bütçeyi göçertecek olay.
köle olunası olaydır, ayağının altı öpülür böyle kız arkadaşın, bunu yapan kredi kartlarını da öder, benzini de alır, evde tutar... kısaca jigolo vasfında level atlamış olursunuz.
kaz gelecek yerden tavuk esirgemeyen kızdır. bu kız milleti durup dururken böyle bir hoşluk yapmaz yoksa.
(bkz: ah sevgilim ne gerek vardı) (bkz: düşünmen yeterli)

peki anahtarlar nerede ?

güzel bir duygu olsa gerek.
karşılığı peugeot 505 ile verilebilecek düşünceli davranış. ***
uzaktan kumandalıysa neden olmasın hiç de garip değil dedirten eylem şeysi.
erkeklerde zengin kadın fantezisinin son örneği.
benzini koyacak para varsa sorun yoktur.
sevgilinin sahika kocarslanlı olması durumunda yaşanacak olay ama pek sevinilmez çünkü arabayı kızdan kaçabilmek için kutuplara doğru sürmek gerekir.
kız arkadaş ayağına kandırmış organ mafyası mensubu bir hatunun yapacağı iştir. ardından eve atıp uyutur elemanın içini boşaltır arabayı da alır gider.* *
arabayı alıp dağ başında terkedilip başka kızlarla gezilesi durumdur*