bugün

kız-erkek ilişkisinin seviyeli olduğu müddetce kız kıza yapılan muhabbetlere nazaran daha iyi olduğunun farkına varmış kızdır.
(bkz: terbiyem musade etmez)
(bkz: söyleyemem)
(bkz: embesil)
super disi olarak adlandirilan model olabilir.
ne kadar kolay yaftalanıyor değil mi insan? kaşardır tabi, evet. şimdi buraya sayfalarca yazı düzerdim ifade yeteneğim olsa.
aa benim bu.
erkeklerle her daim kanka modunda takılan, çirkin hatunlardır. erkeksidirler, erkekler bunlarla güzel kızlarla daha yakın olabilmek için kanka olurlar.
bunun nedeni sürekli pohpohlanma isteğidir. zira kızlar birbirlerini pohpohlamaz iğnelerler.
diğer kadınlara potansiyel düşman gözüyle bakan, onların sahip olduklarını kıskanıp tahammül edemeyen ve sonra da bok atandır kızlardan iyi arkadaş olmuyor diye ya da kaşardır. bir kızdan uzak durulması gerektiğini en iyi kız arkadaşları olup olmadığından anlayabilirsiniz.
muhtemelen 'ay ben kızlarla anlaşamıyorum erkeklerle aram daha iyi' diyebilitesi yüksek kızdır. haz etmiyorum onlardan.
kızlarla yapılan arkadaşlığın samimi olmadığnı bilen kızdır.
erkek arkadaşı olan kızdır.
taş gibi kızdır.
delikanlı kızlardır ama doz ayarlanamaması durumunda tehlikeli bir hal almaya başlayabilir.
%90ı harika guzellikte hatunlar olduğu için yoktur, tamamen hemcins çekememezliği.
Yoktur.

Ben erkeklerle daha iyi anlaşırım hatta küçükken hep erkeklerle takılırdım ama kız arkadaşlarım da çok vardır.

Her kızın en az iki kız arkadaşı vardır.
En ezik modellerinin bile
vurdurduğu için diğer kız arkadaşları tarafından dışlanan kızdır ve bu hanımkızımız kaşardır.
Kız arkadaşlarının sevgilisini ayarttığı için arkadaşı kalmayan kızdır. Önune gelen erkekle de arkadaş olur çoğuyla da yatar. Benim tanıdığım bir kız aynı bu şekildeydi.
dediğim dedik çaldığım düdük diyen kızdır.
rüküştür efendim.