bugün

iç burkan cesetlerdir. sebebi olanların tanrı cezasını versin binlerce kez.
Ondan önce.
(bkz: uygurların yardım çığlıklarına sessiz kalmak)
öncesi, sonrası yoktur. alakasız başlıklarda milliyetçi duygularla yazmayın izanını, vicdanını siktiklerim ya. sol frame'i siktiğiniz yetmiyormuş gibi.
Apolitik hakareti özelden değil de buradan etmen çok ironik.
sebeb olanları allah kahretsin . geçen arkadaşımın oteldinde kalan bir suriyeli kız cocuguna 2 tane gofret hediye ettim.

yazık cocukcağız muhtemelen egeyi geçememiş .

öyle şekerdiki.
En celisigi de şu bak. Simdi bu suriyelilerin bogulmasina uzulen kisi, yarin politik bu muhabbette amerikanin emperyalizminden dem vurulunca, her sey de amerika heeeeğ, deyip gülüp geçer; bogulan, ölen, yarlanan oldu mu da sorumlulari kimse allah belasini versin, der.Bi siktirin lan, ezikler! Birakin bu apolitik, humanist ayaklarini.
balinalar kıyıya vursa şuan dünya ayaklanmıştı. ama olan suriyeliye olunca ses yok! medeniyetinizi ve ahlakınızı sikeyim hepinizin.

Not: küfür tüm dünya ülkelerinde yaşayan orospu çocuklarına yapılmıştır.
görsel
Evet bir de bu resme bakıp suriyeliler siktirsin gitsin deyin bakalım.
Bu insanlığın bittiğinin resmidir!
Hiçbir anlam ifade etmeyen cesetlerdir.
avrupaya pisliklerini götürmeye çalışırken telef olmaktır. üzmemiştir. savaştan kaçıpta gözü doymayan araplara müstehaktır.
suriyeliler siktirsin gitsin. fotoya bakıp söyledim hem de. çocuğun suçu yok ama ölmesine de üzüldüm desem yalan olur. anası babası ülkeden kaçıp beter şartlar altıında başka bir ülkeye kaçmaya çalışırsa sonucu bu olur. sen kurulan kamplarda kalma, bir elin yağda bir elin balda,van depremzedelerine verilmeyen olanaklar sana verilsin, depremzededen vazgeçtim normal vatandaştan daha fazla olanağın olsun yyaşadığın yeri beğenmeyip başka ülkeye kaç. kaçarkende boğul öl.
dünyada o kadar insan ölüyor, görünce mi aklınıza geliyor.
Bundaki sorumluluk silsilesi kabaca şöyle gider.
tanrı
dünya gemisinin kaptanı
türkiye suudi arabistan yöneticileri
işid pkk özgürsuriye ordusu
suriye yönetimi ve buraların halkları.

bu silsilede en dipte olup da bunda ne suçu olduğunu dahi bilmeyen suçlular koşuyor. çocuğun! hiç bir suçu yok. ölü olan o yaşayanlar burda işte. adelet mi lan bu.
Çocuk ulan çocuk ölen, çocuk amk. neden haberi var?
Hala yok ülkesinden kaçtı, yok muhalif, yok esed.
Bu dünyanın adaletini çivisini sikeyim.
Bazılarına "bir ingiliz, bir fransız çocuğu olsa tüm haber kanallarına çıkardı. Herkes ayaklanırdı." dedirtmiştir. Nedenini söyleyeyim batılı ülkeler çocukları başta olmak üzere insanlarına önem verirler. Ortada bir insanlık ayıbı varsa çocukları için dünyayı ayağa kaldıran batılılarda değil çocuklarının geleceğini çalan insanlardadır. Ajitasyona gerek yok. Üzücü bir kare ama kafanızı çevirince kendi hayatınıza dalıp iki gün sonra ise tamamen unutacaksınız.
insanlık ölmüş falan değil, insanlık tam da bu zaten. binlerce yıldır bunu yapıyor insanlık. öldürüyor, yıkıyor, yok ediyor ve hiçbir şeyden habersiz bir şekilde, insanlığın hırslarının kurbanı oluyor çocuklar.
kimilerine methiyeler düzdürmüştür. böyle boş ve samimi olmayan abartı laflar üreteceğinize çözüm üretin.
O toplumu, o ırkı, o insanları sevmeyebiliriz. Tamam bende sevmiyorum hatta hepsinden nefret ediyorum. Ama şu fotoğrafa bakıp da en ufak bir haz duymuyorum. Aksine insanın içini acıtan, kemiren bir duygu yaşatıyor olanlar. Onlar birer çocuk ve her ne olursa olsun Hiçbir savaşın hiçbir kötülüğün cezasını çocuklar çekmemelidir. Lütfen elinizi vicdanınıza koyun. Burdaki olay ırk meselesi değil unutmayın insanlık dramı.
Karaya vuran cesetlere üzülüyor muyuz? Evet.

Peki o cesetler nefes alırken onları kontrolsüz bir şekilde oradan oraya savuran yöneticilere ne demek lazım?

insanlığınızı suriyeli bir dilencinin eline sıkıştırdığınız bir liralık madeni parayla kazandığınızı mı sanıyorsunuz? Ya da çocuğunuzun burun kıvırdığı artık kullanmak istemediği öte berisini vererek onlara insanlık yaptığınızı mı sanıyorsunuz? Hak dinin emri kendine ne alıyorsan yardım etmek istediğin kişiye de aynını alacaksın demiyor mu? Öyle verdiğiniz bir liralık madeni parayla, eskimiş giyisi yırtılmış yorganla insanlık dersi vermeye kalkışmayın!

insanlık kıyıya vurmuşmuş bak bak onun yerine bir balina vursaymış kıyamet koparmış...

Kardeşim, o insanlar suriyeliler, bu ülkeye gelmesin demediler. Romanya'da olduğu gibi sınır kapısında bekletilmedi suriyeliler, 50 tane suriyeli ülkeye alınacak dendiğinde hiçbir vatandaş zıplamadı. Sadece üç milyon boğazı milli sermayeye dahil ederken bir plan program dahilinde yapmak gerekmez miydi? diye sordular.

Ülkenin güvenli bölgelerinde kurulacak kapsamlı konteyner kentlere bu insanlar yerleştirilse ve her hareketleri kayıt altında olsaydı kötü mü olurdu?

Körfez savaşından sonra göç eden insanların yaptıklarından hiç mi tecrübe kazanılmadı. Yirmi yıl önce gelenler bugün ülkenin bazı bölgelerinde özerklik ilanlarında bulunurlarken yeni gelenlerin kontrolsüzce ortalığa dağılmasına izin vermek ne kadar akıllıca?

Ümmetçilik adı altında insanlık pazarlamaktan vazgeçin! O insanlar buraya gelmesin demiyoruz biz sadece denetim altında olsunlar sokakta yaşamasınlar, dilenmesinler diyoruz. Yine biz bakalım eyvallah ama nerede olduklarını, ne yaptıklarını bilelim! Ülkelerindeki savaş bittiğinde memleketlerini tekrar inşa edebilmeleri için geri gönderebilelim istiyoruz.

Bu isteklerimiz kötü istekler midir? Böyle düşündüğümüz için günahkâr veya insanlık düşmanı mıyız?
Değil insanlığın karaya vurması , tamamen bitmiştir. Bana bişey olmasın zihniyetinin egemen olanda başladığı bu coğrafyalarda yazık dedirtmiştir. Hem de çok ama çok yazık.
insanın içini parçalar. hangi vicdansız yapmıştır, merak konusudur. kimin vicdanına sığar ki küçücük bir çocuğu ölüme terketmek?
Yazıklar olsun Avrupa. Yazıklar olsun Amerika.. Ve en önemlisi yazıklar olsun Amerikan uşakları!!
bu bir balina yavrusu olsaydı bünyesinde milyonlarca insanı bulunduran doğal yaşamı koruma örgütleri anında olay yerine intikal eder ve bunun gibi karaya vurmuş başka balinalar olmaması için ortaya milyon dolarlar akıtabilirler idi. lakin bu bir arap çocuğu. bu yüzden gerek yok. ülkesindeki savaştan kaçarken botuna kurşun sıkılarak denizde ölüme terk edilebilir.(!)

kimse araplara lanet yağdırmasın boşuna, yöneticilerin, örgütlerin siyonist iradelere kanması hiçbir çocuğun ölümünü meşru göstermez!
Kahretsin ekonomimize, siyasetinize ve gümrüklerinize. Dünyaları istemiyorlardi, sadece dünyada insan gibi yaşayacakları bir yer istiyorlardı.