bugün

O kadar övülmesine rağmen Yakışıklı olmayan sanatçı.

Zaten sarışın bir de yetmiyormuş gibi renkli gözlü ve çok Soğuk görünüyor, sinsi görünüyor, sevmiyorum hiç bir dizisini de izlemedim. Izlemiciim.

Edit: sokakta bundan daha kalitelisi varken onlara bile bakmıyorum.
Aşağıdaki herkesi kendi etrafı gibi sanıyor...
kurt seyit ve şura dizisinde kadın karakteri bastıran bir yakışıklılığa sahip oyuncu. çok da yetenekli.
küçükken sarı pipi çamaşır ipi diye mahalle maçında kaleye bile almadığımız adam bugün genç kızların sevgilisidir.

hayatta herkes için bir intikam zamanı var sanırım.
Türklerın olduğu kadar araplarında hayranı olduğu bir aktör.
son olarak, kuruçeşme'de cep telefonuyla fotoğraflarını çeken hayranlarına ağır küfürler etmiş oyuncu.
son dizisi tutmadığı için hayranlarına küfretme ve hatta sinemamızın büyük oyuncularından engin şenkan ile karşılıklı sahnede oynarken gülmeye başlayınca tepki görmesi üzerine kavga edebilmeye kadar olayı vardırmış olan oyuncu. engin abimiz de "ben bir daha bu çocukla oynamam" diyerek seti terk etmiş.

ayıp etmiştir...
kesinlikle yakışıklı olmayandır. gidin en kötü sırbistan'a bunun gibi bir sokakta en az 2 tane görürsünüz bu denli büyütülmesi saçma bu herifin. ha allahı var burak özçivit ve çağatay ulusoy yakışıklı elemanlar.
sevgilisi başak dizer i bodrum da denizde öpücük yağmuruna tutarken görüntülenmiş olan oyuncu. biraz mide problemi var diye düşünmüyor değilim...
Oyunculuğunu mankenliğinden daha çok takdir ettiğim sanatçı. Özellikle kuzey güney'de ki rolü şahane.

Ama son zamanlarda ki agresif hareketleri yakışmıyor. Haklı kendince tabi ama hep sakin görmeye alışık olduğumuz için farklı geliyor tabi.
dizinin kötü gitmesinden dolayı son zamanlarda aykırı hareketlere girerek puan kaybeden oyuncu.

sevgilisi ile los angeles e business class a1 koltuğunda uçuş yaparken 2 şişe pahalı şarap devirince kontrolden çıkmış, önce sevgilisini haşlamış ve sonra yeni şişenin gelmesi için hosteslerle tartışma yaşamıştır. bu esnada ailesi ve çocuklarıyla yunanistan dan dönen kobe bryant ı uçakta görünce ayağına getirtmek istemiştir.

hiç hoş değil bu hareketler...
brad pitt'ten daha yakışıklıdır. kıvanç tatlıtuğ amerikalı brad pitt türk olsaydı durum ne olurdu bir düşünün.
Eski sevgili diyince akla gelendir.
Kesinlikle yakışıklı değildir. Sadece Türkiye de sarı saçlı mavi gözlü erkek pek olmadığından göze farklı gelmektedir. Yoksa gidin Hollanda ya Almanya ya ordakiler buna bin basar. Oralarda da esmer erkek olmadığından esmer erkekler yakışıklı gelir. Olay sadece bundan ibaret.
Yakışıklı değil diyenlerin çarpılacağı kesindir. Herif avrupa da doğsa bugün hemsworth ün yerine thor oynuyor bile olabilirdi. Şansa allahın adanalısı çıktı işte.
türk erkeklerinin çekemediği taş.
olm bildiğiniz yakışıkşı bu ayak yapmayın şimdi.
hala daha da yakışıklı bir hal alıyor.
kıskanmamak elde değil.
Ablak suratlı oyuncu.
ne kadar yakışıklı da olsa soyadından kaybeden adam.
Sadece sesi güzel olan adam, tipi çok sıradan.
Erkeklerin ne kadar kıskanç olduğunun kanıtıdır. Bir türlü çekemezler bu beyefendiyi. Tipsiz bulurlar.
(bkz: erkek yazarlar rahatsız)
ulan bu adama yakışıklı değil diyenler var. kıskançlığın alemi yok bu adam yakışıklıdır.bi aynaya bakıyorum bi bu adama bakıyorum,yapacak bir şey yok beyler adam yakışıklı.

hoş kıvanç'ın da çok umrunda sanki burada atıp tutmamız.
An itibari ile aşkı memnu daki hafif uzun saçlı hali gelmiş geçmiş en karizmatik halidir.
Benim şahsi fikrim bu adam aşık rolü iyi yapamıyor, gözlerinde aşkı göremiyoruz,dizide sevdiği kıza bakarken bazen dövücek gibi hissediyorum.Kuzey e fazla kapılmış,zaten en çok orda sevmiştim, böyle karakterlerde oynamalı, sert rollerin adamı zaten çok iyi oynuyor
Bu adam yakışıklı ama abartıldığı kadar yakışıklı değil. Daha açık mavi gözlü aynı sarışın çipil çipil gözükmeyen bebeksi insan tanıyorum. O yüzden bana abartı geliyor