bugün

kuzey güney ve kelebeğin rüyası dışında oyunculuk anlamında başarısız olan kişi.Kariyerinde eksileri daha çok yani.
Akbank reklamı ile Tyler Durden'ı da oynayarak; Behlül'den sonra ki uç noktasına ulaşmıştır kendisi.
lisede okurken, ingilizce öğretmenine, bir gün çok meşhur olacağım diyen artiz.
kuzey güney'den henüz çıkamamış.

http://www.hurriyet.com.t...elebek/hayat/29113055.asp
abd'de çakma bradd diye tanınan 3. dünya ülkesi oyuncusu. heheheh.

acı ama gerçek. boşuna dememişler; allah bir yerden alıyor, bir yerden veriyor diye. ehehehe.
yakışıklı adam hemde çok hemde çok çok.
görsel
Şişirilmiş bir balondur. Yakışıklılık konusunda 5 e katlar 2 yle çarparım.
bu sezon yeni dizisine hazırlanıyor.
Aynı gün doğduğum ve ismimin de aynı olduğu ünlü.
Lakin tipim görecelidir.
Severim. Yakışıklı, efendi, ses tonu ve oyunculuğu çok iyidir.
Her kim vikingste oynayacak diye haber çıkardıysa milleti sağlam trolledi kendisini tebrik ediyorum güzel taşak geçti.
tüm yakışıklı sarışınların bezetildiği gibi benim de benzetildiğim oyuncu, yakışıklı insan.
yakışıklılık konusunda eline vereceğim balon oyuncu.
koca kafalı ünlü.
kafası çok büyüktür. çok büyük kafası var ya manken falan demişler.
Şişirilmiş kafa ünlü.
böyle bir kafayla nasıl manken olmuştur belirsiz. kafası çok büyüktür ya.
ya çok büyüktür kafası. ciddi anlamda çok büyüktür kafası, biraz küçük olsa neyse de kocaman kafası vardır.
Beyler.

Ümidinizi yitirmeyin.

görsel
Ümidini yitirme ne olm adam o zmn da yakisikliymis sadece aygaz tüpçü yeleği giymiş, solda yanında bir kız var zaten , gorunen kısmı afet.
görsel
kuZey guney'le hepimizde buyuk bir saygi kazanmistir. Oyunculuk yetenegini de en cok kelebegin ruyasi'nda belli etmistir.
At çöpe gitsin.
Tamamen balon bir oyuncu. Yaaaa anlıyorum yakışıklı olmaya çalışıyorsun ama olmuyor kıvançcığım. Git bi tekelci işlet ya. En azından sırıtmaZsın...
50 milyara aldığı 1992 model chevrolet Tahoe marka cipe 200 milyarlık modifiye yapmış.

http://www.posta.com.tr/m...ID=323619&PageIndex=3
Gümüş de kılıbık koca rölünü canlandırırken aşkı memnu da ki oyunculuğu efsanedir.
Şahsımca kariyerindeki en iyi iş aşkı memnu dur.
Ağlayışı panik olması herşeyi.