bugün

yedinci nesil yeni yazarlardandır. sabah sabah açtığı başlıklarla güldürmüştür daha da güldürecek gibi gözükmektedir. hoşgelmiştir.
(#7423903) daha çok şey öğrenecek 7. nesil yazarımızdır. *
türkçe'mizi katletmemesini dilediğim yazardır. hoş gelmişler ola.
(#7426568) adli entrysi ile bu kadar dandik basliklarin arasindan gulumseten bir baslik cikarabilmis yeni bir yazardir. hos gelmistir.
iştahlı bir nesildaş yazar. klavyeyi fazla zorlamaması dileğiyle.
son zamanlarda beni güldüren başlıklarda hep onun nickine rastlıyorum.
(bkz: #7441327) harfi harfine kelimesi kelimesine katıldıgım yazardır. hakkaten ede biz evrimleştik o ahmak maymunlar niye hala maymun halinde geziyor.
zekice kelime oyunları içeren espriler hazırlayıp, bunları başlık haline getiren bir arkadaşımızdır. amma velakin bu şekilde üzerinde çalışılmış bir durum olduğu belli olduğu için bizi şaşırtamamakta ve esprileri kaliteli dahi olsa vasat duruma düşmektedir. nacizane görüşüm ise, esprilerini konu eden başlıklar açmak yerine, açılan başlıklara aynı tarzda şirin kelime oyunları içeren esprili entryler girmesi halk arasında daha makbuldür.
güzel bir cumartesi günü insanı güldüren yazardan daha iyisi yoktur yazarıdır. takipteyiz efendim.
kafayı fm ile bozmuş yazardır.*

(bkz: fm de şampiyon olunca camdan silah sıkmak/#7423815)
(bkz: fm de şampiyon olunca aileyi yemeğe çıkartmak/#7422052)
--an itibariyle spoiler--
toplam entry: 228
toplam başlık: 199

--çoktan değişen spoiler--

aklına gelen olaya başlık açan.
itü sözlükte kısıtlı devinim nick ile yazan yazardır. oradaki başlıkları uludağa taşır.

(bkz: damadın halay çekerken takla atıp kalçayı kırması) (bkz: itü)

(bkz: darwin darwin diye bağıran maymun nasıl muz atsın) *
iyidir, iyi...
kedilerle ilgili geçmişi varolduğunu düşündüğüm yazar. sol frame de bilimum kedilerle ilgili başlık açmakta an itibari ile.
(bkz: ne saçmalasam da başlık yapsam)
resmen saçmalayan yazardır. siyasete bulaşmadan, manevi değerlere sakmadan, troll'ük etmeden başlık açar. saçmalamaktadır. oysa ki hiçboşunabilmem ne zıkkım yazar gibi troll'lük yapmalıdır. tavsiye ediyorum.
bir kedisi bile olmayan yazardır.*
başlıklarını fevkalade güzel buldugum yazar . ben bu yazarı daha önce bir yerde gördüm ama nerde.
batman, örümcekadam vs. allah sonumuzu hayır eylesin.
not: batman uçmaz kardeş. superman o.
(bkz: başlık ishali)
"hop tek miyav" da son noktayı koymuş berbat hissettiğim bir günde bile güldürmüş yazar.
ilgi odağı olmaya çalışmayan yazar. belirli saatlerde nete girebilen, girdiğinde de sadece yazmak isteyen yazardır. herhangi bir ilgi odağı olmak için uğraşmamaktadır ki zaten başlıklara bakarsanız ilgi odaklı şeyleri yoktur. bilen bilir. eksilenmiş, artılanmış sorun değil, maksat zaman geçirmek. burda ünlensen ne olur, para mı veriyorlar? madalya mı takıyorlar? ben hiçboşuna bilmem ne gibiler gibi ego tatmini yapmıyorum.

hiçboşuna bilmem ne olan kişiler böyle devam etmeli, aga takipteniz ,süpersiniz çok harikasın be.

"2 yaşında abdest alan çocuk, allah pantolon giyen kadınlara merhamet eylesin" aga süper lan helal manyaksın, müthiş müthiş nutkum tutuldu be, hepsi birer inci tanesi başlıklar.

edit: hiçbirşeyeboşuna bilmem ne adlı yazar, giri yazmıştı sildi. neden acaba şaşırdım.
kendi halinde kimseye sataşmadan, laf atmadan ilginç, komik, yaratıcı başlıklar açan bir yazar. troll olduğunu düşünmüyorum. değişik fikirlere, başlıklara olan ihtiyacı kendisi kapatıyor. destekliyorum dostum seni ve sana puanım 9.
süper tespitleri ve başlıkları olan güzide yazar.

çok komik başlıkları ve tespitleri var. hep var olması dileği ile...

(bkz: #7508791)
kendisine troll dendiğinde alınıp üzülen yazar. trollük ile alakası olmayan yazar. kimi zaman absürt kimi zaman ciddi başlık açan yazar. trollük ise apayrıdır. insanın duygularını incitir, deli ederler, sözlüğe girme isteklerini ellerinden alırlar. bu yazarımızda bu yoktur.