bugün

Güzel yazar, hem de 7 nesil.

Sevdik saydik. Okuyunuz.
yakın zaman da ürologa gideceği için halkın bu konuda ki fikirlerini topluyordur.
Şimdi de ürologlara saran yazar.
nedeni belli olmadan çaylak edilen yazar. ilginç.
(bkz: la konudan konuya atlama göt herif diyen psikolog)
(bkz: bu dert bende olsa kendimi sikerdim diyen psikolog)
(bkz: sabah akşam namaz kıl rahatlarsın diyen psikolog)
(bkz: al şu silahı git onun amına koy diyen psikolog)
(bkz: senin yerinde olsam intihar ederim diyen psikolog)
(bkz: bu koltuğa ilk yatan sensin deyip öpen psikolog)

bence psikoloğunu değiştirmesi gerekiyor. yoksa tünelin ucu iyi bir yere çıkmayacak.*
psikologlara kafayı sokmuş yazardır.
(#21872899) böbreğin kilosu ne kadar hemşo? *
şafak olmuss 70 diyen sözlük yazarı.
şafak 111 diyen sözlük yazarı.
usta birliği erdek deniz üssü hizmet birliğine cıkan yazar.
yarın askere gidecek olan yazar.15 tane kuzenimi askere yolladım.şimdi anlıyorum nasıl bir his olduğunu. o kadar genelkurmaya mail çektim, 15 kuzenimi askere yolladım, askerlikten muaf olma durumum var mı dedim, hadi en olmadı 3 aya düşürme şansınız var mı dedim. yok yanıtını aldım. üzgünüm .
#15158883 hayırlı teskereler diliyoruz.
sitesini beğendiğim yazar.
çiçeği burnunda site sahibi. ağlamak istiyorum. aha da sitesi

(bkz: http://www.simeyat.com)
gece gece süper kahramanlarla kafayı bozmuş kişi. olsun ya çocukluğumuza geri döndürdü bizi.
tanımam etmem ama (bkz: #12230636) bu entrysi yutmak üzere olduğum kola yudumumu püskürmemek için çabaarken soluk boruma kaçmasına neden olmuştur. * *
küçükken mahallede topum da yoktu,bisikletim de, aksine demirle dayak yiyordum. * bu yüzden bilinçaltımda hep yeni şeyler yapmak vardı. Demir-Orjinallik bağlantısı. bir ara bu grafiği uzunca anlatırım. ayrıca twitter'dan para almıyorum, bazı arkadaşlar sormuş. *
kendilerini mahallenin topu olan çocuğudur efenim.ayrıca bisikleti de vardır.üstüne üstlük twitter da bir akımın öncüsüdür de ne diyelim ayakta alkışlıyoruz.
twitter reyizimiz bizim . ha bi alex değil tabi o da var *
bugün twitterda örgütleyen yarın dağda elebaşı olur. tıkın bunu içeri. * şaka bir yana entryleri takip edilesi güzel bir yazardır kendileri.
sözlük yazarları arasında twitter kardeşliği başlatarak hayırlı bir işe vesile olmuş yazar. minnettarız kendisine.
twitter da #ulukardeslik başlatarak dikkatleri üzerine çekmiştir.
(#12176181) güze güzel devam.
girdiği yaklaşık 60 entry seri halde birileri tarafından eksilenmiş. he sorun mu değil. ama merak ettim gençler kimsiniz?
şamarcı gobel.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar