bugün

kıskanan guvenmeyendır felanda fistanda afedersın yalan bunlar.kıskanacaksın ınsansın sen doganda var bu senin.kıskanmayan sevgılı olmaz afedersin.
(bkz: ütopya) ya da havvadır. etrafta başka kıskanılıcak başka kimse yok ki kimi kıskanıcak garip.
sevgilisine güvenen yada sevgilisini sevmeyen sevgili.
(bkz: gavat)
Kabul edilmeli ki kıskanmak her sevenin kaderinde var. insan türü uydurmaya gerek yok.
meshebi geniş, midesi geniş sevgilidir. hafif meşreftir. ivedi bi şekişlde terk edilmelidir.
SEViLDiĞiNDEN ÇOK EMiN OLAN SEVGiLiDiR.
aşk gibi kelimeleri yerli yersiz kullandığımız gibi kıskanma kelimesini de çok yersiz kullanır hatta bunu bir sevgi belirtisi olarak algılamaya bile başladık.

ilk sorum madem bir sevgi belirtisi çok kıskanç olduğu için ayrılmak ne demek ? madem sevgi belirtisi adamın seni çok kıskanması seni çok sevdiği anlamına geliyorsa ne diye bundan şikayetçi oluyorsun. bazı insanlar da sevdiğini anlamak için kıskandırma yöntemini seçiyor bir hikaye uydurup ölçüyorlar bu dürtüyü. sonucunda kıskanılsa bile şüphe çekiyorlar ve güven zedeliyorlar. kısaca kıskanmayan sevgili sizi sevmiyor demek değildir. mutlaka bir yerde kıskanır ama behlül den değil.
evrim geçirmiş insan kavramı.

(bkz: başka boyutta yaşamak)
kim ne derse desin psikopatlık derecesine varmadığı sürece sevginin belirtilerinden birini gösteremeyen sevgilidir. çok kısa giymişsin, niye o herifle konuştun, dışarı çıkmayacaksın, kuzeninle görüşmeyeceksin gibi saçma sapan ve ilkel tavırlar harici, bariz kıskançlık yaratabilecek durumlarda kılı bile kıpırdamıyorsa, durup bir daha düşünmek gerekir kanımca.
kıskanmıyorsa kıskanılmaması da gerekir.
karsındakinin kafasında,yoksa bana değer vermiyormu sorusu bırakabilecek sevgilidir.
katiyen yoktur. Varsa da sevilmediğinizi yüzünüze çarpmaktan kendimi alamıyorum..)
haddinden fazla kıskanıp, önünde götürseler dahi ses etmeyecek yahut entel sevdicek'' numarası yapan versiyonu da çoktur bunların..
ağaç benim olduktan sonra isteyen gölgesinde dinlensin diyen kızdır.
sevgisinden bir süre sonra şüphe ettiren sevgilidir. insan evladı az da olsa kıskanır yahu!
kıskanma numarası bile yapamayan sevgilidir. kova burcu olması yüksek ihtimallidir.
zannımca umursamayandır veya sana muhtaçtır.yoksa seven insanın kıskanmaması mümkün değildir.*
artık sevmeyen sevgilidir.seven kıskanmaz mı hiç.
bayansa bulunmaz hint kumaşıdır ya da türk olmaması muhtemeldir.
dünyamız üzerinde varolmayan sevgilidir. o ne lan öyle kıskanmayan sevgili mi olurmuş.
kendisi ilişkisine ters düşecek şeyleri yapmayan sevgilidir. zira kişi hep karşısındakini kendi gibi zannettiği zamanlarda kıskanır.
normal bir durumdur.insan seviyorsa kıskanmak zorunda değildir.eğer kişi bir kova burcuysa zaten ilişki belli bir düzeye gelmiştir.ha öncesinde gene kıskanmaz o ayrı konu, zaten eğer bir değişik durum söz konusu ise zaten karşı tarafın haberi vardır. ve öteki kişide hangi hareketinden sonra nasıl bir durum ortaya çıkacak gayet iyi biliyordur.

not:evet kova burcuyum.kıskanmıyorum.ben malımı tanıyorum.
Ya sevmiyor ya da engin bir yüreği var.
kıskanmayan sevgili yoktur. ya sevmmiyordur yada içi içini yiyordur. sevdiğini kimseyle paylaşmaz seven kalp.
youtube'daki "jim beam the girlfriend" adlı video bu kızın tanımıdır*. bu sevgili tapılasıdır. inanılmazdır.