bugün

bu insanları çöpe atmak istiyorum.
bir şeylerin ters gittiğinin göstergesidir.

görsel
modern barzo nedir sorusunun cevabı olan moda.
Beni kusturan türk erkeği modeli. Bıyığa mı daha ayar oluyorum babete mi kararsızım.
Eskileri aradığım diğer bir konuda modadır.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
Kendine troll atmanın en kısa yolu.
Hiçbir zaman beğenmeyeceğim erkek modasıdır. Yanımda dolaştırmaya utanabilirim.
gözü kanatır.
Insanlar ne isterlerse giysin ona lafimiz yok kimsenin de olmasin
Lakin bu kilikdaki beyler ekranlara çıkıp maçoluk kabadayilik vs yapiyor izliyen cocuklarda kiz erkek ilişkisini böyle saniyor sonra kadina siddet tecavüz vs niye arttı diye ağlıyoruz yazık.
kusucam glb.
Alemin delikanlı, mangalda kül bırakmayan babayiğitlerinin soyunun tükenmesi amacıyla oluşturulmuş salak saçma moda.
Sonuna kadar direneceği(z)m.
yapmayın dağ gibi adamlarsınız, o babet ne!
Elinde tesbihi yoksa kombini tam değildir babişkosunun aldığı dizel otomatik full+full arabasının anahtarları cüzdanı ve sigarası elinde olmalıdır. Demet akalın dinleyip instagram sayfalarına sahip olamıycaan şeye bakma şimdi.çıkabilirsin yazan kezbanusların bir numaralı tercihidirler.
harbiden kendi ırkımdan utanıyorum bazen. kapriyi tekrar moda yaptınız amk yerinde.
Godoş gibin nonoş gibin birşey.
bir tür, zengin veyahut zengin gözükmeye çalışan ancak kro olan erkek modasıdır.
Gözümde hoş bir bayan canlanıyordu ki bıyık işi bozdu.

Ya bunlar babet de.mi giyiyır artık?! mağaramdayım da çıkmıyorum aylardır. Ve sanırım çıkmayacağım da.
çıkaran kişiden ahirette davacı olacağım moda.
bıyık nasıl bir bıyık? tufaya gelmeyelim.
(bkz: vurduran erkek belirtileri)
bu tipleri beğenen kızlar var mı ya, benim paçalar azcık sıyrılsa rahatsız oluyorum.
(bkz: aktif gay) modasıdır.
Bi de bu tiplerin ağırbaslı ve sert takılma çabaları bu igrenç akımın bir parçasıdır...
Adam gibi kot pantolon giyen Abuk subuk yakaları açmadan gezen Ne biliyim sade tonlarda giyinen Efendi tipli insanların sayısı sokaklarda artar umarım. Bu saçmalık bitsin. ülkedeki erkek jenerasyonu zedeleniyor her geçen gün.