bugün

okadar emek verip sadece bir ,,peki" yazarsiniz karsinizdaki ise bir uzun yazar bir uzun yazar, gorende zanledicek ilk romanini sms yolu ile yaziyor. tabi bunu okumakta ayri eziyetdir yeri gelince. ayrica iki uc kelimeyle derdini anlatamayan insandir kendisi.
büyük ihtimal o "peki" cevabına uzun bir küfürle karşılık vermek için tüm yaratıcılığını kullanarak aklında küfür üretip bunu sms yoluyla karşısındaki insana giydiren kişiliktir. nitekim haklıdır da, uzun mesajlara karşılık verilen o "peki" cevabı ana bacı sövmekten beterdir.
-şimdi ne yapıyorsun?
-ya demin dışarı çıkmıştım işte, kitapçıya gittim, sonra oradan markete geçtim, şampuan ile birkaç yiyecek bir şey alayım dedim, e baktım aradığım şampuan orada yok e ben de şok'a girdim, sonra işte ayşe aradı, onunla buluştum, şimdi geldim ben de, oturuyorum.

e amk "oturuyorum." de bitir.
sizi önemsediğini gösterir.
karşısındakini adam yerine koyduğuna üzülecek olan kişidir.
büyük ihtimal seven kişidir.
bir konuyu tartisirken sinir bozucu bir durumdur. Genellikle sozluk yazarlari tarafindan maruz kalinir.
Sen uzuun uzuun hakli oldugunu dusundugun konuyu savunurken, karsinizdaki 'bence oyle degil' , 'uf ergnlrle mhbbet edmem.s' gibi seyler soylerler. Siz de siktir lan hosaf diyerek sol taraftaki bu basliga yonelirsiniz.

(bkz: tartışmaktan yorulmak)
-naber sorusuna içten cevap veren insandır. naber sorusuna ''iyi senden naber'' diye cevap veren tiplere oldum olası uyuz olmakla birlikte, duygusunu tam olarak net belirten kişidir o. az kalmıştır onlardan. değeri bilinsindir..
Komplekslerinden arınmış kişidir.
mesajında ya çok haklı, ya da çok haksız olan kişidir. yani ya gerçekten lafı giydirir, ya da kafa açmaktan öte geçemez.
içmiştir o, gaza gelmiştir çok fena.
karşısındakini önemsiyordur büyük ihtimal.
size aşıktır. muhabbet bitecek diye ödü kopuyordur. o yüzden siz ''peki, tamam'' yazdıkça anlatıyordur da anlatıyordur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar