antropolojik bir realite. zengin adamlar hep 175 ve daha uzun kızlarla birlikte.
Kesinlikle yanlis onerme. Genellikle tatli ve cana yakin olurlar.
"götü yere yakın olandan korkacaksın" demiş adamlar.

fakat korkmaktan ziyade sana tapmasını sağlayıp herkesin sizden korkmasına sebep olmak daha tatlış değil midir?

o zaman dans!
(bkz: ay hoşt ulan).
Bodur tavuk daima pilictir atasozu ile onermeyi yanlis bulduğumu söylemek istiyorum.
biz bamyaniza birsey diyor muyuz ?
Bana çekici gelirler aksine.
o kızlar da size tapıyordu a.. vasatları.
250 gramın çekiciliğiyle unutulandır. hımınıkıdımın abazaları.
Erkeklerin genelinin 170 175 arası olduğu hatta 160 165 boylarında bir sürü erkek olan ülkemizde 155 kız gayet normaldir. 175 boyunda kızların buluduğu ülkelerde bir sürü 190 adamlar bulursunuz yani allah dağına göre kar veriyor 170 boyunda erkeğe 155 kız olur zaten ama pardon unutmuşum bu sözlükte 190 altında erkek yoktu bu yüzden rahatça 155 160 eleştirin.
oranları iyi korunmuşsa artıları ağır basar denemeyen bilemez kusura bakmayın not 1.87 im.
ekranı açıp dört göz izlediğiniz bütün kadınlar kısa.
herkesi irina shayk mi sanıyorsunuz ?
Kısa boyda benim için sıkıntı yok. Bende kısayım zaten.
Herşeylerinin yapılması istenen ırk.
Boy kısalığı değil ama göt yere yakınlığı ( bacak kısalığı da diyebiliriz ) çok itici oluyor.
hepsi bacak omuza fentezisinin ürünüdür. askerde tüfek omuza yapmamışların düş ülkesinin gerçeğidir.
G*tü yere yakın olandan korkacaksın.
Koy lord of the rings serisine cüce olarak oynasın o derece.
Tam tersi ben daha çekici buluyorum.
Sinsi, simsar, fesat değillerse sıkıntı yok ama kısa kızlar da böyle çıkıyor genelde.