bugün

kısa boyu...
boyunu uzatmak için platform topuk giyinmesi.
kapri pantolon giymesi.
ispanyol paça pantalon.
sivri burunlu ayakkabı. *
bol pantolon.
halterci değilse baştan kaybetmiş olan erkektir.175 180 civarı kısa ondan aşağası aşırı kısa olarak adlandırılmalıdır. 160 boylarıyla uzun kız istemeleri de cabası.
bunun için üzülmek.
kısa boylu olduğu için kaale alınmaması.
1.75 üzeri her türlü yırtmıştır diyorken geçen gün 1.80 bi birey olarak avmde 2 metre bir voleybolcu kadın görmemle kafayı yememe yol açan mevzudur.
uzun boylu arkadaşlarıyla fotoğraf çekinmek.
ayağa kalkması. evet.
sözlükteki ergen kardeşlerimizin yaşlarının vermiş olduğu boy takıntısı sonucu ortaya çıkan yalandır. bakın tosuncuklarım yaşınız kaç bilmiyorum ama inanın bana bu işler boyla falan olmuyor. eğer dalga dümen peşindeyseniz, boyunuz isterse 1.90 olsun e pek yakışıklı olduğunuzuda zannetmiyorum, cebinizde paranız yoksa o karizma zaten yoktur. bunu böyle düşünen asalaklar için, yani sizin için diyorum.

sözlükte sürekli görüyorum bu boy tartışmasını. boyu 1.75 den yukarı olanlar atıp tutuyor. aklınca kendinden kısa insanı ezmeye çalışıyor. bu bir eziklik psiklojisinin dışa vurumudur. madem o kadar karizmasın yakışıklısın neden hiç yüzünü görmediğin ve senin yüzünü görmeyen insanlara karşı bu kadar atıp tutuyorsun?

peşin edit: 1.80
kısa boylu olmak yeterlidir.

edit: hemen basmış eksiyi güdük.
bol giyinmek, düşük bel giyinmektir. herkes boyuna göre giyinmeli. bacak boyu kısa olan erkeğin bol giyinmesi götü daha da yere yaklaştırır. birazcık spor yaparak vücudunuzu düzene sokunuz. hafif dar giyinmek ile görüntü gayet göze hoş gelecektir. temiz ve güzel giyindikten sonra kimse sizin boyunuza laf etmez. efendiliğiniz direk kadar adamlara örnek olunca 190 180 lik beğendiğiniz erkekler önünüzde diz çöker tövbe ister. eyyorlamam bu kadar.
uzun saçlı olması.
boyuyla oranlı omuzlarının dar olmasıdır. malum geniş omuzlu insanlar daha bir karizmatik oluyor.
not:boyum 1.79 kısa sayılırım.
düşük bel pantolon giymeleri.
kısa boylu erkeğin karizması mı olurmuş ki kaybedecek bir şey olsun?

kısa boylu işte. 1.75 altı erkekte karizma olmaz arkadaş.
Tabiki de kısa boylu olmasıdır. ha birde düşük bel pantolon giymeleridir.
okan bayülgen örneğini kimse vermemiş şaşırdım. parası olmamasıdır efendim. parası varsa kısa uzun fark etmez sokar çıkartır affetmez.
düşük bel pantolon giymesi.
burada yazılanları sorun edecek kadar , özgüvensiz olmak.

not : 1.66yım , fazlasıyla kısayım bak valla.
diğer uzun piçler tarafından ezilmeye çalışılmalarıdır. benim boyum tam 1.70 harbiden kendimden utandım amk ya ben neymişim dedim. genimizde yoksa uzamak uzayamıyorsun daha fazla ne yapalım amına koyim olmuyorsa olmuyor işte bizim suçumuz mu lan ! suçlayıp duruyosunuz kısa boylu erkekleri, uzun boyun varda ne yapıyorsun amk karakterin yoksa sikmişim uzun boyu. ne avantajın var perdeleri ampülleri sen takıyorsun bununla övünücekseniz övünün bizi bağlamaz. ama insanların içinde kendi egonuzu tatmin etmek için başka insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçip onlara sarmayın. sanki kısa boylu olmak kusur amk böyle bir zihniyet var mı. elin ayağını tutuyorsa sağlığın yerindeyse gerisini siktir et. artık bu sığ düşüncelerden sıyrılın. zihninizi başka şeylere kullanın onlara harcayın değerli vaktinizi insanları küçümseyerek değil.
Kardes boyundan büyük laf etmişsin o paragraf ne öyle.