bu hayvan evlatlarını arabalarından indirip trafik lambasına vura dövmek istiyorum ama maksimum el kol yapıp söylene söylene önlerinden geçiyorum. dayak yemek istemem ama yiyebilirim gibi de. herkes çok gergin. ben de evet.

edit: eksilerden anladığım üzere hayvan evlatları sözlükte onlayn. azıcık geride durun ulan insan geçecek oradan.
bir üst modeli için -
(bkz: kavsakda duran yavsak)
yeşilin yandığını görebilmek için boynunu doksan derece çevirmek zorunda kalacak hırttır. kazanacağı vakit azami 5 saniye olmakla birlikte yediği küfrün haddi hesabı yoktur. kar-zarar hesabı yapmayı bilmeyen öküzdür bu. arabası çizilesidir.
trafik ışığının kendisi için yeşilden kırmızıya döndüğünü gördüğü halde, bekleyerek kaybedeceği 30 saniyede harikalar yaratabilme potansiyeline sahip olan *, bir hışımla gaza yüklenen, fakat kalabalık insan geçisi tarafından engellenen sürücüdür. afedersiniz zik gibi durur yaya geçidinin ortasında, insanlar birbirinin üzerine çıkar, arabasının tozunu alırlar paltolarıyla, kahramanımız ise bu sırada hiç birşey olmamış gibi ya yayalarla göz göze gelmekten kaçınarak uzaklara bakar, edilen küfürleri, öfke dolu bakışları görmezden gelir, ya da yaptığının hata olduğunu ama artık geri dönüşün olmadığının farkında olarak, kafasını eğip, cdlerini düzenler, frekansı falan değiştirir. her fırsatta göz teması eşliğinde etmek istediğim, fakat kaçırılan bakışlar sayesinde edemediğim vurgulu bir ökküz demek istiyorum kendilerine, umarım hissetmişlerdir.