bugün

sevimsizdir ; şunun gibin !...

görsel
Ya sporcudur ya da vurduruyordur.
Daha temiz sanki. Daha fresh. Ama kıllı olanlar öyk pis gibi.
Benim bir arkadaş var böyle tavuk gibi. Resmen bembeyaz. Dedim bu ne kardeşim kız gibisin diye. Yurtta hep mıncırırlardı onu. Bence de erkekte orta halli kıl olmalıdır.
ben 11. sınıftayken kılsiz olmak için kıllarımı kesmiştim ama gene çıktı.
gaddardır. kıllı erkek merhametli olur.
vücudu güzelse kıllarını tabi ki alır.
ama az miktarda kıl göz çıkarmaz daha erkeksi durabilir.
1930lar 40lar falan evrimciliğin etkisi, almanların ari ırk tanımlamaları falan derken...

caponlar da... primatlar kıllı tüylüdür... o zaman en kılsız daha evrimleşmiş demektir...
en kılsız ırk da bizimki aq... evrimsel olarak en ileri biziz diye karşı tez savunmuşlardır.

tarihsel gerçek, zaytung esprisi değil bu.
mantıklı bir harekettir.
özellikle karşısındaki kızın kılsız olmasını tercih ediyorsa bulunmasının zorunlu olduğu bir durumdur.
temiz erkektir, ter kokmaz, tüy dökmez...tanıdığım kılsız bir erkek var pek de şeker bir şey görsen yersin...
Çocukken sakalım çıksın isterdim.meslek hayatına başlayıp her gün tras olmak zorunda kalınca pişman oldum.
Kılsız diye tabir edilen erkek sakalıyla göğsünün kılları birlesmemiş olan, gömlek yakasından kıvır kıvır çıkmayan, el üstü cok kıllı olmayan hatta parmak üstünde bile kıl cıkıyormuş o ne lan, sırtta kılı olmayan erkeğe denir diye düşünüyorum. Yoksa tamamen kıl olmayan insan mı olur olsa olsa plastik sisme insandır o.
Evrimini fiziksel olarak tamamlamaya yakındır. Bilişsel olarak ne durumda ayrıca bakmak gerekir.
Genetik olarak kılları çıkmayan veya çıktığında onları bir şekilde alan erkektir.

Not: Üstteki yazar eğer erkekse burası baya tehlikeli bir ortam. Sözlükte bir an bile göz kırpmamak gerekir.
solucan gibidir .
ergenlik döneminde fazla testosteron salgılamamış erkektir.
çoban köpeği gibi gezmez.
balkonsuz ev benzetmesi yapılmadıysa yapıp gidiyorum.
kız gibi dir .

otomatik olarak .
kılsız erkelerin sikinin büyük olduğunu öğrendim. yazar bu kanı için kaç kılsız penisi gördü acaba?
içinde bulunduğum güruh Türk erkeğiyim ve kılsızım.
çok tatliştir..
lafım tabiki türk erkeklerine değil.. onlar aynı muşmulaya benzeyen birer maymun ayı gibi elini her attığın yerde kıl var onlarda ıykkk.
kıllı kadın gibidir.
konu kilit.
Namussuz erkektir, ne yaptığı belli değildir.
Ne o kilsiz erkek mi olurmus ötürük gibi.