bugün

Büyüdüğunde yaktığı canlar bu olayı bilse can yakıcılıgını bir nebze azaltabilecek nesneyi giyen çocuktur.
Ibine de olabilir guvenemiyom.
benim la bu.

anam üşümeyim diye giydirirdi. en fazla altı yaşımdayken 20'lerinin ortasındaki ergen amcam kız mısın la sen o ne muhahaha diyince o günden beri giymem.-isabet olmuş*- tipi de olsa yalnız pantolonla çıkarım dışarı.
hangi akla mantıkladır bilinmez kırmızı giydirilir. birkaç kez ben de giymek zorunda kaldım. bacaklarım kaşınıyor diye pijama altı giymeye devam ettim. bu durum hoş olmasa da erkeklik gururu yapacak bir şey yok ortada.
Benimdir. Esasen 13 yaşına kadar giymişliğim vardır. Karlı, soğuk okul zamanlarında kumaş pantolonun altına giyerdim sıcacık tutardı. Tavsiye edilir.
ah anne ah bak ne diyolar ibne diyolar, giydirme dedim o kadar yok alt solunum yolları enfeksiyonuymuş yok çocuğum olmazmış. oğlun ibne oldu anne.
ilkokul bitene kadar kırmızı yünlüsünden giymiştim. ortaokul da içliğe terfi ettim.
iyi yapmıştır, annesi akıllı kadındır, ayak bileklerini belini koruyacaksın arkadaş,

Şimdi sağlıklı bir delikanlı olmuştur,

Zaten artık erkek çocuklar için de araba desenli lacivert mavi külotlu çoraplar imal edilmektedir.
kilot değil külot.
Çok tatlıdırlardır.o tombiş bacaklara giydirin ki popo ve bacaklar üşütmesin.
(Kadinlar kulubundekiler gibi konustum resmen).
içerdeki gizli gerçektir.
Büyüyünce paçalı don giyer.
Büyüyünce cross dresser olur.
Küçükken anne zoruyla olması muhtemeldir. Üşümesin yavrusu.
ben giymedim diyen yalancıdır lan.
kerimcan durmaz dır.
Üşümesin diye giydirilir. Üstüne de pantolon tabi.