bugün

antreman yapmakta olan çocuktur. ileride ben bunu ne taş hatunlara göstericem düşüncesi içersindedir.
babasının "oğlum göster amcalara çükünü" komutuyla hareket eden çocuktur.
büyüyünce herkesin kukusunu görmek isteyen çocuktur.

(bkz: herkes)
genelde aile fertleri tarafından göstertilirdi. benim oğlumun pipisi var felan hava atmak için. gösteriyoruz gösteriyoruz da küçücük şey insan utanıyor.

ben tam göstermeyi bırakacak yaşa gelmiştim ki artık bir şey mi ısırdı ya da intihap mı kaptı bilmiyorum. ortası baya baya şişmişti. tabi yine herkes şişliği görmek için göster göster demeye başladı. bu sefer daha gururla gösterdim. çünkü uzun olmasa bile artık kalındı.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
(bkz: gece belli bir saatten sonra girilen entryler)
(bkz: yazım hataları)
(bkz: küçükken herkese pipisini gösteren çocuk)
bilinçaltına kötü duygular atarak ileride kötü eylemlerde bulunabilecek çocuktur.ayrıca bu tipler güzel harçlık kazanırlar.
+oğlum kemal amcana pipini göster bakalım.
-işte bu benim pipim.
+adam olacak adam çükünden belli olur.al bakalım sana 5 kağıt.
(bkz: terbiyesiz)
osman göster oğlum pipini amcana.
(bkz: rocco siffredi)
gösterilen kişinin dikkatle baktıktan sonra.
-aa aynı babasına çekmiş
demesi beklenen muhtemel olaydır.
büyüyünce sözlüklerde yazar olup her mesele üzerine ahkam kesmeye başlamıştır.
çükünün asıl işlevini öğrenmemiş çocuktur.
eğer bilseydi o alet yankeski yerine boru anahtarı olabilirdi.
artık ona buna göstere göstere bir süre sonra insanlar kafayı çevirip bakmama eğilimi gösterirler "boşver boşver sokar içeri birazdan ilgilenmeyin siz şımarmasın pezevenk" moduna bağlarlar.e bir yerde pipi gösterme kaşarı oluyorsun, adamlar haklı beyler
amcalara gösterildiği için çocuğa i*nelik duygusundan bir damla atılmıştır.
para kazanma nedenim.*
hadi oğlum amcana pipini göster diyen babanın gazına gelmiştir, o gazla semaya yükselmiştir. önüne gelene gösterir bak pipi diye bakanlar da önce bir şaşırır anlamaz ne oluyor falan diye. garip bir durumdur.
hiç kendisinden yaşça büyük birinin pipisini görmeyen çocuktur. en büyük kendinin ki sanar.