bugün

bi tanesini devirdiniz mi tamam. gerisi kaçıp gidecek zaten. denendi onaylandı.
öncelikle bir sürtüşme olduğunda dangalağın suratını iyi atın hafızanıza illaha o anda yanında 3-5 kişi vardır kürtler korkaktır tek başlarına asla gezmezler köpek sürüsü gibilerdir asla mert olmazlar kalleşlerdir illaha tek yakalar ağzını yüzünü sikersiniz he ondan sonra anne baba ağabey ve arkadaşlarını toplayıp kapınıza gelebilirler eğer taşşaklıysanız yapın bunu tabi.
Dikkatli ve mantıklı hamlelerle kavga etmektir efendim. Daha bir ay önce başıma gelen olay, bir mekanın önünde beklerken durduk yere tartıştık birisiyle. Bir iki laf atışmasıyla sustu arkadaş. Önünde beklediğimiz mekandan iki tane daha arkadaşı çıkınca birden alevkendi tartıştığım arkadaş. Üçe tektim belki şansım yoktu sırtımı duvara yaslayıp vurmaya başladım gözüm dönmüştü. Kendim bile inanamadım ama üçünüde tek başıma dövmüştüm. Etraftan ayırmak için gelen bey amcalara, yırtılan tişörtlerini patlak dudaklarını göstererek ben onlara durduk yere salçalık edipte dövmüşüm gibi can yandılar. Garipti.
bi ıslıkla mahalle nüfusunun yarısını toplayabileceğini göz önünde bulundurmak.
*Öncelikle sakın kavga etmeyin. 3 kişi sanırsın 6 kişi olurlar, kürtlere güven olmaz.

*Adam çağırma şekilleri farklıdır. Türkçe hiç değil. Onun için kavga edeceğin kürdün bağırdığını duyunca mümkün mertebe park gibi insanların bol bulunduğu yerlere kaçın.

*Tekrar söylüyorum kavga etmeyin, kavganın kötü bir şey olduğunu o bıçağı yedikten sonra anlıyor insan. Adamlar teke tek gelmedikleri gibi yanlarında bıçak taşıyorlar. Kahramanlık edeyim derken göğsünüze bıçağı yiyebilirsiniz. Kavganın sonrasını düşünün, ailenizi ve sevdiklerinizi düşünün. Sevdiklerinizi üzmeye hiç değmez. Senden çok annenin canı yanıyor.

*yerdeki taşlara dikkat edin her an kafanıza yiyebilirsiniz. Krav maga neyse kürt kavgası da odur.

*parmağınız kırıksa ve hala iyileşmediyse tekmelerinize güvenmeyin bir işe yaradığını görmedim. Ve tekme atacaksınız aletlere vurmak en mantıklısı.

*Ağızlarından salya aktığını gördüm serefsizlerin. Hepsi aç mk. üstünüze bulaşmasın.

*yanınızda değerli eşyalarınız varsa onlara elveda. Kavgadan kurtulamazsanız onlar da kurtulamaz.

*son olarak, sokakta hakem yok. siz düşseniz bile tekmeleye devam ediyorlar. Onun için alanınızı iyi koruyun ve kavganın başladığını anladığınız an ilk vuruşu siz yapın.

Kürtler korkaktır ama çoğalmasını da bilirler. Kürtlerde delikanlılık aramayın.

(bkz: medeni vs kürt)
Olası tükürük saldırısına karşı siper alın.
Teninize değebilecek olan kılları unutmayın.
ceplere dikkat hacı ceplere. kavga bahane amk adamların tek derdi hırsızlık.
Kameranın olmadığı bir yerde edin. Hiç uzatMayın bıçağı saplayın. Bıçağı da mutlaka yok edin ve asla eve getirmeyin. Denize falan atın.
Emaneti saplayın yol alın siz yapmazsanız o yapıcak. Acımadan vurun
Sakın bagırmasına müsade etmeyin
Onun yumruk atmasına müsade etmeyin ve vurabildiğiniz sert vurun
Sonra sizi gören olmaması için zigzag çizerek topuk.
mümkünse etmeyin. zira bahsedilen tipteki zatların hayatta kaybedecek bir şeyleri yoktur bu nedenle her türlü bel altı davranışı yapabilirler. bir an için bile olsa siz kontrolunuzu kaybedecek olup gözünüz kararırsa ve elinizden bir kaza çıkarsa da bu kişiler -kaybedecek hiçbirşeyleri olmamasına rağmen- sizinle aynı statüde "mağdur - maktül" sıfatı taşıyacak ve belki de özgürlüğünüzden mahrum kalmanıza neden olacaktır. bu nedenle gülün geçin, mecbur kalmadıkça etmeyin.
hem cebinizi hem götünuzu kollayin.
bu adamlarda hem hırsızlık hem gotculuk var amk.
fasistlerdir. eger bor kürtle dovusuyorsaniz. cevrenizde kürt nüfusu olmayan yerleri seçin. Adamlar faşist ırkçı , sen nasil kürt doversin derler dalarlar.
küfür ederlerse duymazdan gelin. küfürden başka silahları yok bunların.
En ufak beden hareketinin aleyhimize kullanırlar gayet sakin bir şekilde laflarinizla belasını sıkın. Genelde barzo ve okuzlukluklerinden kavga çıkartırlar lafı anlatırken. Elini kaldırdığını anda indir o eli der ve kendi elleri havada olur tek yapabilecekleri budur beyin ozurludurler başına geldo ordan biliyorum %100 haksız kendi de biliyor şerefsiz konuşarak diliyorum elim hal gereği yahu derken kalktı indir o eli indir o eli diye konuyu saptirip farklı yerlere getiriyor AMK.
çökün.

gidecektir.
kavga etmemeye dikkat edilmelidir. kürtler çünkü çok güçlüdür. barış daha iyi.
Olabildiğince korkak ve çirkeflerdir.
Islık çalmasın 1 kişi oluyor 10000 kişi.
sayılarının hızlı bir şekilde artabildiği gerçeği.
Mitoz bölünme ile çoğalırlar. Bilmek gerekir.
Hızlı bir şekilde dövün. Ya kalkamayacak kadar dövün. Ya da dövün ge oradan uzaklaşın. Çünkü bir anda çoğalacaklardır.
Silah kullanirlar genelde. Çünkü namerttirler.

O yüzden bulaşmayın.
kıllardır efendim dolanıverirsiniz vallahi.
Mitozla bölünme yeteneklerine dikkat edin. Mümkünse daha soğuk ve nemsiz ortamlarda kavga edin ki bölünme yetenekleri azalsın. Benden bu kadar.

Ek: arkekürtse işiniz zor. Her ortamda olabiliyorlar...
Malum yerlerde çokça bulunmuş biri olarak hayatınızı kurtaracak önemli bilgilerdir.
-Tek olduklarına kanma 2 dakika içinde bölünürler.
-Gücünün yetmeyeceğini gördüğü kişiyle uğraşmaz kuyruğunu kıstırıp kaçarlar (yaşandı)
-Gücünün bariz yetmeyeceği belliyse ve çoğalamayacağı bir ortamdaysa uzak dövüş yap her an soğuk bir demir sırtına inebilir.
-Arkanı dönme arkadan vurma konusunda daha iyisini görmedim.
-Garip kelimeler söyleyerek büyü yapacak ve göz dağı verecek, kavga başlayınca o sihir gidiyor korkma.
-Sakın mertlik bekleme canından önemli değil, gerekirse kaç. Çünkü zannettiğin gibi adil bir kavga olmayacak.
güncel Önemli Başlıklar