bugün

pkk'nın pusu kurarak asker öldürmesi.
Kendi yaşadığım olay sonucu hak verdigim gerçek.
Lise 4 de iken diyarbakırlı kendisini kürt zanneden biriyle kavga ettim ama baya bir bunu haşat ettim. Ertesi gün abisini ve 8 kisilik (bkz: çavo) tayfasını çağırdı. Abisi de gecen sene bizim okuldan atılmıstı benden iki yaş büyüktü ve abisi benim tanıdıgım cıktı.
Bana sadece niye dövdün diye sordu bende söyledim üstüne bir de abisinden dayak yedi.
diyarbakır'da söylemenin göt isteyeceği cümle.
gerçektir. diyarbakırda yaşayan bir türk olarak adamların türklere hayran olduğunu söyleyebilirim. bunlar türk esnaf varken asla kürtlerden bişey almaz çünkü türklerin bunları kandırmayacağını bilirler. ayrıca aşırı korkaklar ama hiç belli olmaz. mesela üstlerine ciddi ciddi gidin bi tokat adın zekalarınında düşük olmasından dolayı bi garip ifadeye bürünürler ve zeka düşüklüğünden dolayı grur barındırmaz ve bunun sonucunda abi vurma diye yalvarır.
biri bana pkk li demiş, afedersiniz ama bok yemiş. elime hiç bir güç silah aldiramaz, cebimde çaki bile taşimam. sadece bilegime, yüregime birde yukardaki allahima güvenirim.
bazen kendi kendime derim ki şu tsk daki silahlar kürtler de olsa, buralar bugün 1500 kere kürdistan olmuştu. heval öte, beri ama dogruya dogru. bu adamlarin kadini bile çoğu klavye delikanlisindan daha mert.
Evet doğrudur.
Ayrıca bu modelin fistan giyenleride mevcuttur.
Aynen korkaktır. Ülkücü kardeşlerine bir sor istersen *
tek başına fıssek oluyorlar. geçen 3 kişi kıstırmıştı beni 15 kişiyle geri döndüm direk abi çektiler

Regedit: azcık bi çaylak oldum baba geri döncek bekleyin
sana doğarken türk, kürt veya herhangi bir ırktan olmak ister misin diye sordular mı?
insan olsun insan.
Kürtlerin çoğu diyelim biz ona.

Küçücük çocuklar bile "Kürt taktiği"ne aşinaydı bizim zamanımızda.

Önce aralarından küçük, çelimsiz olan tek başına salınır. Size daralır, öyle saçma ve rahat bir sataşma ki hem de. Direkt vurup söylenmeye falan kalkar.

Siz karşılık verdiğiniz an, arabanın arkasından beş kişi fırlar ve sorar "sen bu çocuğa mı sataşıyorsun?".

13 yaşındayken böyle bir kumpasın içine düşmüştük dostumla. Benden kısa bir çocuk geldi söylenmeye başladı sonra tekme attı bacağıma.

Ben hemen dostuma dönüp çocuğu sakın elleme dedim. Der demez beş kişi üzerimize yürüdü. Çocukların yüzü hala aklımda.

Küçüğü ellemeyince sebep bulamadılar, üstünüzde para var mı diye sormuşlardı.

Üzerimde o zaman için büyük para yirmi lira vardı. ingilizce kursunda topladığımız puanlarla aldığımız bel çantasında duruyordu. Cepleri gösterip para yok dedik. Çantayı sormadı gerizekalılar. Sonra bir depar, eve kadar.