bugün

Kobani'den, Suriye'den ışid ten kaçıp türkiyeye sığınan binlerce kişi avustralyalı da biz mi bilmiyoruz. Ne yapacaktı türkiye bu zamana kadar türkiyenin başına bin türlü bela pkknın suriye kolu pyd nin hatrına ışide savaş mı açsın?

Burada ağlamak yerine Selahattin Demirtaş ın çağrısına kulak verip cepheye ışidle savaşmaya gitmesi gereken yazar beyanı.
uludereyı de unutmayın ahahahhahahahaaha.
güldürmüş tespittir. ayrıca sözlük anlamı aynı olan 2 kelime aynı cümle içerisinde kullanılmıştır. adamlar zaten 16 mb ram la yaşamaya çalışıyorlar. 15 ini türkiyeyi bölmeye adamışlar kalan 1 le yaşam savaşı veriyorlar bide bu girdi işin içine iyice çekerler artık fişi.
ışid türkiye ye saldırmıyorsa bunun sebebi türk ordusudur. buna rağmen neyin kahpeliğini yaptıysak işte... neyse tipik bir kürt davranışı daha sergilenmiştir. insanların sizlerle dalga geçtiği kadar ve nefret ettiği varsınız. bu ülke ortadoğuda en güvenilir limandır bunu aklınıza sokun.

edit : sığınma olarakta olsa kimse bu ülkeye kafasının istediği gibi girip çıkamaz. çiftlik mi lan burası!
şuan sınırdan Türkiyeye geçmeye çalışan halklara saldıran tc'yi sadece kürtler değil kimse unutmaz kimse unutmasın. hangi kitapta okudunuz sığınana saldırmayı siz. doymadınız kana zulme doymadınız. bir halk orada dibimizde ölüyor lan ölüyor lanet olsun size de sizin zulmünüze de. şunu sakın unutmayın gün gelir hesabı sorulur bunların.
duran van li olduğunu anlamaliydim.Osmanlının fethettigi yok Kürtler devlet değildi bölgeydi zaten Osmanlı için savaştılar kürt Türk yoktu dolayısıyla kürt devleti yoktur ne demek yav allah için bi git pkk bizden hiç bi karşılık beklemiyor bekleseydi bizide zorla dağa çıkarır savaşmak zorunda bırakırdi niye hiçbir bedel istemeden hala kurdistan Coğrafyası ve Kürt halkı için şehid düşüyorlar biraz mantıklı olun artık at gözlüğünüzüde çıkarın eğer Vanlıysan kesin kürtsün ve ben Türküm diyorsun.
ayrıca unuagit benim atalarım osmanlı zamanında istanbulfaymış ve ataturk zamanında hizana ordan vana göçmek zorunda kalmışlar. kürtçe bilmedikleri için çok zorlanmışlar bi kaçı kürtçe öğrenmiş. kız alıp vermişiz. türküm ve kürt akrabalarım var.
Ulan ne aglak adamlarsiniz suriyelisi de kurdu de isidi de hepsi aynu bok gozumde zerre üzülmuyorum isidi zerre ovmuyorum kurde de zerre kadar yardım etmek zorunda hissetmiyorum.

Bi arkadaşınız vardır hani hiç görüşmez buluşmaz yaralı parmağa isemez, bi gün size işi düşer yapmayinca yardım etmeyince "kanka ayip ettin, hakkaten kirildim bunu unutmam" falan yapar amcik. Aynen o dalga.

Ne suriyeli ne kürt ne bi bok zerre sikimde degil alayı ister savaşta olsunler ister isid bacinizi siksin. Hani bize asip kesiyodunuz onlara diklenin az. Isid dedigin dünkü bok hadi onlara diklenin lan hainler.
şayet onlar sizden karşılık beklemiyo gibi görünse de eninde sonunda onlarla dağa çıkmanız onların amacı. başına kötü şeyler gelince anlarsın demek istediğimi.
Biz ne orospu çocuğu olduğunuzu bile unuttuk sizde unutursunuz denmesi gereken bir durumdur.
sizi gerzekler nasilda kurdistan diye cozum sureci diye oltaya geldiniz ama , omce agziniza bir parmak bal caldik sinir disina ciktiniz kurdistani kurucaz diye , sonrada bizim silah verdigimiz ışidin kucagina oturdunuz . ananizi sikerler boyle iste .
ulan başlamışlar yine kürt türk kardeşliği muhabbetine. Şunu o olmayan beyninize sokun amk, biz kürtleri kardeş olarak görsek bile onlar asla görmedi görmüyorlar görmeyecekler. Benim orospu çocuğu vatan haini hadsiz kardeşim olamaz.
at yarağı yiyip hazmedememiş bölücü beyanıdır. demek ki atın maslahatı dübürden girip ihanet ve alçaklıktan başka hiçbir boka basmayan o fındık kadar beyne ulaşmış ve hasar vermiş. lan bir gün ananıza, bacınıza küfrettirmeseniz uyuyamıyorsunuz değil mi? koduğumun onbirlileri sizi. lan dürzü daha dün okul ve bayrak yaktınız. daha dün ışid sizin 300 hevali kandil'e domaltırken kaçanları türkiye sınırdan içeri aldı. unutma müstakbel ışid kurbanı, bu ülke türkmenleri içeri almazken savaşmaya götü yemeyen 500 bin kıroyu türkiye' ye aldı. kısacası, bu tür piçler yaşadıkça iyi ki ışid var; iyi ki domaltıyor bu şerefsizleri. la keko o değil de 300 hevalinizi nasıl domaltıp zikti ışid. heval başın sağolsun. sorma bir üzgünüm, bir üzgünüüüm yemeden içmeden kesildim.
em bir naken. hêta mırınê.
Kahpeliğin tanımını bilmeyen Kürt söylemi.

Yukarıda bolca açıklama yapılmış o yüzden ben de giydirmeyeceğim daha fazla. Sadece bir kaç sorum var;
1) Kimlik kontrolü yapan Türk polisini dövüp "burası kürdistan" diyenler neden Türkiye'den yardım bekliyor? Madem orası kürdisten git Barzaniden yardım iste.

2) Kolluk kuvveti kurup, mezarlık açıp, belediyelere kürtçe tabela asan, hiçbir izin almaya gerek duymadan kürtçe eğitim veren okul açan sen bugün Türkiye'den ne sıfatla yardım istiyorsun piç?

3) Katlettiğiniz masum öğretmenleri ,doktorları daha unutmamışken PKK haber sitesi Fırat News'de " Sallandaıracaksın 20-45 tane öğretmeni duvarda o zaman görecekler çözüm sürecini" yazan piç kurularına neyin yardımını talep ediyorsunuz?

Yeni Türkiye yardım eder mi size bilmem ama edenin de yedi ceddini sikeyim!
kahpeliğin kitabını yazanların boş lafıdır. btö'nün yaptıkları bir yana, bunların istiklal harbimiz sırasında yaptıklarını da unutmuş değiliz. değil yardım etmek, bir çok isyan çıkardılar. şeyh said istiklal harbi sırasında niye yardıma gelmediklerini şöyle açıklıyor:

"Kıyam vaciptir buyurdunuz. Küffar Kur'anı çiğnerken cihat nedir?"

"O da cihattır. Beli, farzdır."

"Yunanlılar memleketimizi işgal ederken, topladığınız o 4 bin kişi ile üstlerine yürümediniz."

"O zaman çok perişandık. Zamanımız olsaydı durmazdık. Balkan savaşına katılmak istedik, istemediler. Bu savaşta muhacir, fakirdik."

http://www.tevhidhaber.co...ehkeme-ifadesi-78413h.htm

bu da istiklal harbimiz esnasında şehit düşen düzenli ordu mensuplarımızın memleketlerine göre sayısı:

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/12363678.asp

neymiş? bunlar yardım etmişler ama sonra kazık yemişler ve işte şimdi de kazık yiyorlarmış! yalanınızı yiyeyim!...
asıl birbirlerine yaptıkları kahpelikleri unutmasalar daha iyi olur. işte bir örnek:

http://www.milliyet.com.t...i-ye-ates-gundem-1943904/

yahu senin barzanin yardıma koşmadıktan, bir de sınıra hendek açtıktan sonra bize laf etmek ayıp olmuyor mu? hiç değilse sınıra gelenleri kovmuyor hükümet ki bana kalsa alayını kovardım...
hoşt lan, asıl kahpeliği siz pusu kurarak, mayın döşeyerek, elektrik faturası ödemeyerek, pkk ya gerilla apoya sayın diyerek yaptınız.

edit: ayrıca götüm.
Unutursun gülüm, unutursun anam.
Unuttururlar.
Yapılan her güzelliğe bir oy borcumuz olsun reis ccc.
Sebebi kahpeligi iyi bilmelerinden kaynaklanır.
6 aylık kürt bebeğin kafasına ak 47 ile sıkan Kürtleri savunan Kürtlerden ilginç açıklamalar.
hala bu operasyonları kürtlere/ kürtlüğe karşı gibi gösterme çabalarının yansıması olan başlık.

işlemler teröre karşı yapılıyor, etnik kökenlere değil.
Kürtleri temsil etmeye çalışma pkk yandaşı malukat.
Biz kürtlerle iyiyiz siz ermeniler aramıza sızdınız..
Kürtler bu güzelligi unutmaz olarak başlıgı degiştiriyorum.

Ar damarını siktiklerim nasılda köşeye sıkışınca kürtleri öne sürüyorsunuz asıl kahpelik yapan sizsiniz amk ermeni kahpe tohumları.