bugün

bir garip faşist beyanı. evlilikte bari ırkçılık yapmayın. açıkcası ben evlenmem ama ırkçı oldugum icin degil kültürel farklardan.
karşılıklı saygı,sevgi,sadakat vs varsa niye olmasın arkadaşlar...

şahsen benim kürt kız arkadaşım vardi ,kız gayet normaldi yani..
Kürtle, arapla, hintliyle, uzak asyalıyla evlenmem üzgünüm.
Nedeni foşşiklik değil tercih.
Düğünlerde ağırlığınca altın takıyorlarmış öyle duymuştum.
Herhangi bir insanla evlenmektir. Sokarım ırkçılığınıza.
Eğer aşıksanız evlenirsiniz.

By faşist.
normal bir insanla evlenmek durumu. şartlar uygun oldu da millet mi ayiracaksiniz ?
sen zaten evlenme bence kodumun ırkçısı
allah muhafaza çocuk falan yaparsınız,boy boy ırkçı çocuklarla bi nesli telef etmeyelim.

edit: inşallah kürt biriyle evlenirsin.

edit:2 kürt değilim aynı başlık çerkezler için de açılsa aynı tepkiyi verirdim.
Yobazla evlenmekten, bin kat daha iyidir.

Not: kürt değilim, hatta olsamda sanane ayrımcılık yapmayın, ayrıştırmayın insanları. Yönetici şu başlıkları kapat be güzel insan.

Edit: kürt pkk'lı ile değil normal kürt olanlarla alakalı. Herhalde her kürt olanı pkklı sanıyorsunuz.
Keko keko davranışlar yapıyorsa almayın. Kendisi ve ailesi Türk tipi terbiye edilmemiş keko tehlikelidir zira. Uzak durun.
evleneceğim insanın gerçekleştireceği eylem.

gayet normalim, damda yatmıyorum, şivem yok.

not: doğru insanı bulun, damda yatsın yada şivesi olsun önemli değil. *
insan olsun yeter her ırkın iyisi kötüsü vardır.
"kürt = pkk" yok abi böyle birşey batılılar da müslümanlara terörist der söversin sonra amk.
burdaki faşşik orospuların kürt yarrağını yiyince fikir değiştireceklerini düşünüyorum. Evet bir zenci değiliz ama faşşik rumlarınki yanımızda soğan cücüğü kalır.
Hayatta olmaz allah yazdiysa bozsun düsünsene evlendin çocugun oldu dayisi ile daga falan çikmis askerle çatisiyo aman allahim.
kimle evleneceği kendisine kalmis ama son zamanlarda neden sürekli kürt kürt diye herseye dahil etmeye calisiyorsunuz anlamis değilim kürt yobaz kürt gerici kürt cahil diye her kötü sifati eklediniz ama birde insan olduğunu akliniza getirin be bunca imkan verilen istanbul izmir ankara bursa dan degilde hem çalışıp hem imkansizliklara rağmen bir sürü sinavda biricilik elde eden ve bir seyler yapmaya calisan insanlari neden hor görüyorsunuz bir anlatabilirmi? nereden geliyor bu kuyruk acisi merak ediyorum varmi aciklama yapabilecek olan...?? yoksa birakin artik bu ayaklari .....
evleneceğiniz kişi insan olsun yeter aman kürt olmasın da.
evlerden uzak bir ihtimal.
Eşimin yaptığıdır Çocuklara neden olur çocuğun yarısı çeyreği olmaz.
Not ırkçılık hastalıktır.
güncel Önemli Başlıklar