bugün

Muhtemel pedofili artışı.
3 çocuk istemezler artık çünkü nufüs patlaması yaşanır.
Çocuk esirgeme yurtları dolar taşar. Evli olduğu, çocuğu olduğu halde bakamayacağı için çocuğunu bu yurtlara bırakanlar olur.
yasaklanırsa derken ??

Ayrıca: (bkz: içine ettiniz formatın forum mu burası)
kendi hatalarının sorumluluklarını üstlenmekten aciz olanları, sorumluluktan azad etmek, ahmaklıktır.
aksine sorumluluk kazandırmak gerekir. daha da radikal bir şey ortaya süreyim, böyle bir çocuk peyda olduğunda, zira evlilik dışı ise, onu peydahlayanları zorla evlendireceksin ki, anlasınlar, akıllansınlar.
Boy boy orospu çocukları.
kürtaj yasaklanırsa, belki de sorumsuz insanlar, sorumluluk sahibi olmayı öğrenirler. yaptıkları hataları diğerleri üzerinden çıkarmaktan vaz geçerler. belki de, belki de, bütün dünyanın kendi etraflarında dönmediklerini anlarlar.

kimse bana demesin yetimhaneler dolar taşar diye, yetimhaneler dolup taşıyorsa, gidin oradaki çocukları da rutin olarak kurşuna dizin, bitsin gitsin. sonuçta kürtaj yaygın olsaydı, o çocuklar zaten olmayacaktı bu mantığa göre.
Şu yukarda ki gibi insanlar artar.
preven ve norlevo satışları artar.
Kadınlarda yumurtalık kisti daha yaygın hale gelir bunun sonucunda kadın doğum doktorları daha fazla para kazanır.
ben ülkemin insanlarını anlamıyorum. yanlışım varsa düzeltin beni.
2013 yılında yaşıyoruz ve milletimin doğum kontrol hakkında yeterli bilgisi var ki bilgisi olmayanlar bilgilendirilsin derim ben.
kürtaj iyi birşeymiş gibi savunmak ta neyin nesi? kürtaj haktır da ne demek? ben yurt dışında doğup büyümüş biri olarak
böyle birşeyi sadece türkiye'de duydum. çok değerli milletim bilinçli olsun, kürtaja gerek duymasın, bu daha mantıklı değil mi?
kürtajın bir cinayet olduğunu herkes biliyor. anne karnındaki bebeği kazıyarak alıyorsun, hem de cinayetin daniskasıdır.
ha çocuk sağlıksız olur, sakat doğacağı belirlenmiştir vs. bunun gibi şeyler. zaten böyle durumlar için kürtaj yasağı yok ki ortada.
başbakanın kendi ağzından ben duydum. aklı başında bir millet olalım, hatalar yapmayalım ve kürtaja gerek kalmasın. bu daha mantıklı değil mi? genç kızlarımız daha dikkatli olsunlar. ben kürtaj yasağına karşı değilim arkadaş. milletin uslanması için belki güzel bir çözüm bile diyebilirim. keşke yasaklanmaya gerek duyulmasaydı.
kürtaj yasaklanırsa en başta sahte doktorlar, türeyecek kadın, veya kız takımı ya ölecek veya ömür boyu çocuk sahibi olamayacak. yasaklar hiç bir ülkeye fayda getirmemiş aksine daha fazla bu tür işler çoğalmıştır. cebinde para olan, insan için kürtaj sorun, olmayacak istediği an yurt dışına çıkıp gerekli operasyonu yapacaktır.
erkekler 2-3 kat condom takarlar. yani büyük ihtimalle prezervatif satışlarında patlama yaşanacaktır.
kadınlar ahlaksız ve nikahsız ilişkiden kaçınır. pislik gibi yaşamazlar.
intihar eden kadınların sayısında patlama olması.
tayyip erdoğanın evinin avlusu sepet içinde bırakılmış bebeklerle dolar.
merdiven altı kürtajda patlama yaşanacak.
şaka değil uğur dündara göre halı silkeleme ve ip atlama artacaktır , bunlar geleneksel kürtaj yöntemlerimiz imiş.
orospu çocuklarındaki artış.
merdiven altlarında at keser gibi kadın keser paragöz doktorlar.
isimsiz mezarlar artar.
prezervatif kullanımı yaygınlaşır - seks yavanlaşır.
doğum kontrol hapı yaygınlaşır - psikolojiler alt üst...
erken boşalanlar olmayan özgüvenlerini iyice yitirir - ruhsal ölüm.
el tayyip sevinir - beyin ölümü...
anne tarafından istenmeyen, zorla doğurulan bir çocuk. ve o çocuk ömrü boyunca annesinden ve babasından istenmeyen çocuk muamelesi görecektir. ileride o çocuk bu gördüğü muamelenin acısını çıkarmak için belki diğer insanlara zarar verecek. hiç düşünen olacak mı peki o çocuğun yaşadığı psikolojiyi?
öneminin 2. plan olduğunu düşündüğüm konudur. 1. ise korunma yöntemlerine hassasiyet gösterilmesinin gerekliliğidir.
velevki ilk olarak korunmayı düşünen insanın kürtaja ihtiyaç ihtimali çok daha geriler.

tamam, doğamız gereği cinsel birleşimler yaşıyoruz, yaşayacağız. ama neden kendimize eziyet edip içimizden bir şeylerin koparılmasıyla uğraşalım ki, korunmak varken?
diyeceksiniz ki; hiçbir korunma yöntemi %100 güvenli değil.
evet öyle fakat kürtajın da riskleri var. enfeksiyon, rahim tahribatı, gebeliğin sonlandırılamaması, içeride parça kalması vs.

üstelik gebelik için gerek birleşimlerin kadın fizyolojisinde belli tarihleri var. o tarihler dışında birleşin. vb. vb.

kısacası kürtaj bir doğum kontrol yöntemi olmaktan çıkmalı. sağlık nedenleri dışında yapılmamalı. gebelikle sonuçlanan tecavüzler her ne kadar ciddi rakamlar değilse de bir tane olsa bile tecavüz tek başına ruhsal açıdan sağlık sorunları yaratacağından tecavüz sonucu gebelikte de kesinlikle ama kesinlikle alınmalı.

ayrıca yasaklanmıyor, kısıtlanıyor. ikisi farklı şeyler. bunu da lütfen farkedelim.
namus seviyesinde zorunlu olarak bir artma görülebilir millet kucaktan kucağa atlamaz belkide.
edit:eksileyen şahsa ağır gelmiş demekki kucaktan kucağa atlıyo
ayaklar baş olabilir. pardon bu başka bir olaydı, çok yanlış gelmişim.

(bkz: arif in manchester a attığı gol)
Gerçek kimliğini bulabilecek bireyler.
filmlerin konusunda bir kaç küçük değişme olacak. zengin çocuğu fakir kıza tecavüz edip hamile bırakamayacak. bırakırsa da o çocuğu kürtajla aldıramayacaklar ve zengin ailenin itibarı sarsılacak.