bugün

2 etnik grubun çatışması olayıdır. Hiçbir kar tanesi bile birbirine benzemiyorken, birkaç piçe bakıp genelleme yapmak ne kadar doğrudur ben bilemem.
(bkz: aynı şeyin şeysi)
kürt: 10.5
türk: 10.5
amerika: 1.0
kürt küflenmiş peynir bidonu gibi kokar.

türk yeni ızgaralanmış pirzola gibi kokar.

not: götümden uydurdum ama gerçeklik payı olabilir.
cnn international kanalı doğrultusunda olan ve kötü amaçlı olabilecek karşılaştırma. "pkk vs. türkiye" daha anlamlı ve doğru olurdu.
aynı bokun laciverti.
araya "vs" değil "&" koyulması gereken karşılaştırmadır.
araya "vs" değil "|" konusması gereken karşılaştırmadır.
araya "=" konulması gereken karşılaştırmadır.
Insan olandır. Dogarken ınsanlarları ayırıyoruz topluluklara halbukı hepsı sadece bır ınsan sonrasında yıne ınsan sınıflandırıyor ınsanı.
Kürtlerin açık ara kazanacağı karşılaştırmadır. En başta tipten kazanıyoruz oğlum. Kültürlüyüz de...
Sizin gibi müslümanıp deyip küfürbaz olmuyoruz en azından.
rekabet etmeyip sarılacakları karşılaşmadır. saygılar.
Kim bir mümini kasden öldürürse onun cezası, içinde ebedî kalmak üzere gireceği cehennemdir. Allah ona gazab etmiş, onu lânetlemiş ve onun için büyük bir azap hazırlamıştır. (Nisa 93) ve vatan sevgisi imandandır hadis-i şerifini hiçe saymak küfrün en alâsıdır. adam öldürmeyebilirsiniz ama adam öldürenden yana olduğunuz belli.
tenekeyle, altının karşılaştırmasını yapmak kadar sacmadir.
biri yurdundan başka yere göç etmemiş diğeri göç etmediği yer kalmamıştır.
Kimse alınmasın ama şu ana kadar ki tüm kürt arkadaşlarım hep bdp yanlısı insanlar oldu ben bir Türkü Türkiyeyi bölmeyi hedefleyen biriyle eşit tutmam tutanada yazıklar olsun.
K*rt kelimesini versusun başına almanın saygısızlık olduğu başlık.
kürt = türk . aramızdaki faşist orospu çocuklarını temizlersek bizleri kimse bölemez .
Kürtleri Rusya, Türkleri ABD kandırır. Ancak Kürtler saftır(bazıları) onlara göre(hdp li kürtlere) binaları bombalayan, araçlara molotof atan, aileleri katleden yani pkk dediğimiz şey aslında devlettir. herşey liderlik ve başkanlığın gelmesi içindir, rusya beyinlerini yıkıyor.
Beyaz saf aryan ırkına mensup kadim kürtlerin alacağı versus.
boş beleş bir provokasyon vs.'u.

(bkz: böyle şeylere gerek yok mike)
insanlık kazanacaktır.
ikisinin de annesinin adı Martha'ysa tatlıya bağlanacak versus.
elma vs armut gibi bir versustur, anlamsızdır.
bu ikisi de birbirlerini eşek üzerinden aşağılarlar ama yıllar boyunca iki ırktan da kimi insanlar eşeklerle değişik şeyler yaşamışlardır.
Birisinin 6000 yıllık tarihi vardır.