bugün

bu şekilde giderse moderatörler bölünecek.

yazarlar zaten bölünmüş durumda.

bölünmek.
bölünme.
bölünm.
bölün.
bölü.
böl.
bö.
b.

bölüyor efendim durduramıyoruz.
Her kim ise ortaya çıksın çıkarılsın. Görevlerini layıkıyla yapan diğer mod arkadaşlarımız zan altında kalmasın.
Uludağ da pkk ya yer yok.

(bkz: zall ın dişine kan deydi korkun)
Varlığından artık emin olduğum şey.

görsel

Esat oktay Yıldıran ile ilgili entryi silmeye hakkı yoktur.
Sözkonusu şahıs şehittir. Ailesi devlet tarafından şehit ailesi olarak kabul edilmekte olup tüm haklardan yararlanmaktadır.

Bunu yargılamak sana mı düşüyor.

Diyarbakır cezaevindeki pkk'lıların intikamını mi almaya çalışıyorsun.

Canımı sıkma şerefli bir subaya da bunu deme. Bu son uyarım aksi halde gerekli mercilere görseller ile sikayetimi yapacağım.
son bir ayda burası bozdu ekşi'den farksız bir yer oldu demek ki moderasyona da yansımış bu ülkede ciddi bir pkk lobisi var bunları özellikle sendikalarda görebilirsiniz pkk yanlısı bu tipler dernek sendika ne varsa ele geçirirler sonra pkk borazanlığı yaparlar medyada görebilirsiniz isim verip sıkıntıya girmek istemiyorum medyada pkk yanlılarını hepimiz biliyoruz siyasi partilerde görebilirsiniz bunlar önce sözde demokrasi sözde barış gibi ajitasyonlarla bir yerin yönetimini ele geçirir sonra da alenen pkk borazanlığı yaparlar .
özellikle son dönemde eylemlerine göz yumulan moderatördür.

kaldı ki diğer moderatörlerimiz türklüğe ve türk insanına edilen onca hakareti bile,

"ifade özgürlüğü" sayarken,

bu arkadaşımız kürtlerle ilgili en ufak eleştirileri bile "nefret söylemi" sayarak silmektedir.

ve maalesef zall da böylesi bir "azınlık ırkçılığına" ses çıkarmamaktadır.

hani bir ara türkçülük oynamıştı ama gerekli popülizme ulaşınca vazgeçti demek ki.
sözlükte türklüğe hakaret içeren entrylere ses çıkarmayıp, kürtlere ise toz kondurmayan moderatördür.

her şey bitti şimdi de ırkçılığa başladılar.

bu büyük bir tehlikedir.

(bkz: azınlıkların ırkçılığı)
yine görev başında olan moderasyon üyesidir.

türklüğe, islama, dine, allah' a, müslümanlara vs... küfür ve hakaret gırla giderken,

aralardan derelerden bulduğu kürtlükle ilgili entryleri büyük bir azimle silen moderatördür.

bence "haftanın" hatta "sözlüğün daimi en azımlı moderatörü" olsun bu adam.

zira ben kafasının içinde beslediği "saldırgan ırkçılığı" eylemleriyle bu kadar net belli eden bir moderatörü,

bu azminden dolayı ödüllendirirdim şahsen.
içindeki saldırganca ve haince olan "ırkçılığı" her fırsatta dışarı vuran moderatördür.

işin kötüsü de böyle adamlara bu sözlükte yetki verilmesidir.

bu o kadar iğrenç ve kelimelerle tarifi zor bir şey ki.

hani bu derece ortada olan, bu kadar net bir ırkçılığa rağmen sözlük yönetimi buna ses çıkarmıyor.

bir kişi de çıkıp "arkadaş bu adam kürtlere yönelik en ufak eleştiride bile keyfine göre entry siliyor" demiyor.

bu gerçekten çok tehlikeli bir şey.

ırkçılık kelimesinin tam karşılığıdır bu, sinsice ve alçakça bir ırkçılık hem de.

edit : burada sabahtan akşama kadar türklüğe ve islama hakaret diz boyu olunca "bunun adı özgürlük" diyen adamlar,

şimdi gelip kürtlükle ilgili en ufak şeyleri bile "entry sözlük formatına aykırı" diye silen moderatörleri mi savunuyor.

iki yüzlülüğün bu kadarına da pes.
ne gibi bir netlik olduğunu anlamadığımız iddiadır. adam ne gibi bir ırkçılık yaptı? net olarak ne yaptı mesela? senin kürtleri genelleyen nefret suçlarını sildiği için mi kürt ilan edildi bu moderatör. net dediğin şeyi açıkla.
uludağ sözlükte bulunandır. sakalları ve ter kokuları ile diğer arkadaşlarını rahatsız edecek şekilde çalışır.
gayet olağan ve normal bir durumdur..
ha buradan kasıt terör yandaşı moderatör ise türk kürt ne farkeder ki..
zall'ın ayıbıdır..
akpli ırkçı mallar isyan ediyorsa doğru yoldadır.
Bir kaç tane mod ve yetkili böyle galiba. iyice azıyı ele aldılar. Zorla yoldan çıkartmayın lan adamı. Evet.
Selam.
Biliyorum moralin bozuk bugün.
Biraz gül istedim.
görsel

Bunu beğendiysen açık oyla.
inci sözlükte bol miktarda bulunur.
güncel Önemli Başlıklar