bugün

Ülkücüleri överken ülk*cü diye niye sansürledin aq.
Mavraci doğru diyor bak

Bizim türk kızlarında bilinç olsa lokantaya,cafeye k*rt girdiği anda gidip içeriye hayvan girdi diye garsona haber verir.
çok il gezdim ama bu idiaya somut örnek teşkil edecek bir ilişki görmedim.
bilakis türk kızlarında solcu kürt erkeklere karşı inanılmaz bir zaaf olduğunu çok iyi biliyorum.
Hangi Kürt kızıymış o bakın bakayım beyni var mı.
Biri dava dava diye kafa bozmuş diğeri işte anlarsınız vahim bir durum zeka seviyeleri birbirlerine eşittir.
elde etmesi zor olduğu için daha çekici geliyordur.
Asenaların kaslı kürt erkeği sevdası diye başlık açanın amacı neyse bununki de aynı ikiside saygıyı haketmez yavsaklıktır.
doğru söze ne denir.
zıt kutupların çekimi olarak adlandırılabilecek fiziksel reaksiyonun duygu görünümlü halidir.
Okulun en koyu sempatizanının dolabından, en koyu ülkücüsü olan kankamın fotoğrafı çıkmıştı. Genel bir sıkıntı demek ki.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
haha, arap kürt karışımı hiç doğru sonuç vermeyebilir. beni ilgilendirmeyen birlikteliktir.
bir grubu kadınları üzerinden vurmaya çabasının ürünü olan başlık.
şaşıracaksınız ama kürt olmak pkklı olmayı gerektirmiyor. burada iki kürtçüyü sinirlendirmeye çalışayım derken suçu günahı olmayan insanları kırmanın anlamı yok.
bir de bu, bence hiç girmemeniz gereken bir top. yani başka ırka mensup kadınlara "ülkücü sevdalısı" diye bok atmadan önce nasıl argümanlarla karşılaşabileceğinizi bi' düşünün derim. sizin tanımınıza göre "türk" olan kızlar bilhassa yurt dışı maceralarında ne naneler yiyor hepimiz biliyoruz değil mi?
biliyoruz. e o zaman biri çıkıp şuraya "türk kızındaki gavur s...i merağı" yazsa hoşunuza gider mi? ben türküm, benim gitmez.
aynı leşliği yapmayın.