bugün

Hepimiz kardeşiz. Gelin bu savaşa, çatışmaya son verelim. Kardeş kardeş geçinelim. Karşılıklı kız verelim, ırklarımızı birleştirelim.
kürtten kardeş olmaz, en mantıklısı kürtten uzak dur toprağına sahip çık kampanyasıdır.
he ırkların kardeşliği. Ve canım kardeşim ırak kürdistan başkanı barzani. Uyanma vakti gelmedimi. Türk genci uyan. Vatanına sahip çık.
(bkz: kürt)
(bkz: kardeş)

(bkz: ahahahah ben buna gülüyorum ya)
kurtuluş savaşında çerkesler gibi, karadenizliler gibi onlarda bize sahip çıksaydı
tamamdı. ama onlar ne yaptı aksine isyan ettiler.
Her " elhamdülillah müslümanım" diyen kişinin katılacağı kampanyadır.

Zira müslüman yüce allah'ın (cc) insanları türk, kürt, laz, çerkez, beyaz, siyah vs yaratma kudretine sahip olduğunu, ve bizim istediğimiz irka mensup olamayacağımızı bilir.

Üstünlük ırkta değil takvadadır.

Not : osmanlı türküyüm.
bu antifaşistlerin sadece neden kürtlere bunları yaptığını hiç anlayamıyorum. hayır sen aynı anlayışı rum ve ermeni kardeşine yapamıyorsun ya sorun orada işte.
(bkz: hassittir len) bir kemal sunal repliği .
bir insana "lan kürt" dediğiniz zaman sizi ona en ağır hakareti etmişçesine döver. Kürt olsada olmasada. Biraz da düşünelim. Neden acaba.
Allaha inanmayan biri olarak desteklediğim kampanya ırk ayrımı yapmayalım gençler. daha büyük ve önemli sorunlarımız var.
uludağ sözlükte faşistlerin gazabına uğrayacak olan ve bundan ötürü başarıya ve yeterli desteğe ulaşamayacak,amacı güzel sonu kötü bitecek anlamlı kampanyadır. desteklenesidir, gereklidir. zira son dönemlerde sözlüğün tek derdi kürtler olup çıkmıştır. memleket olarak her şeyi hallettik; açlığı, işsizliği, fakirliği .. tek eksiğimiz kürtler ve onların ülkeden kovulması oldu.

yine de bu kampanyaya destek veren ve bu kampanya karşıtı görüşler göstermiştir ki; sözlükte hala insanlığını koruyan, insan olmanın köken, renk, ırktan geçmediğini anlayan değerli yazarlarımız var.
Hepsini karım yaparak katıldığım önermedir. Alayını sikiceksin ki sahip Çıkmış olasın.
eşeklere ve yengelere sahip çıkalım kampanyası daha tutarlı olacaktır efendim.
(bkz: hayvanları koruma kampanyası)

Pkk türkiyenin kâbusudur. Aslında türk kürt yoktur. iyi insan vardir. O da devlete zarar vermez. Bindigi otobüsü yakmaz.
severek katılacağım eylem.
ırk, renk seçmek elde olmayan, yaradılışta olan bir şey olduğunu anlatmama gerek yok bilinen bir hadise.
ayrımcılık yapan ölebilir. bu sözlüğe bi vidanjör lazım iyice boka sarmış.

not: kastamonu türküyüm.
18 yaşında kız olması mecburi kürt vatandaşlara itinayla sahip çıkılmalıdır.koruyun kollayın yarrağı eksik etmeyin.
Insansin bütün güzellikler için insanlar ve insanlık ortaktir. Kastamonu türkü diyarbakir kürdü hepimiz ayniyiz ayrımcılık yapan gebersin çeksin gitsin.
kürt türk yahudi fark etmez, insan insandır. hümanizm bunun için vardır. 2 insan vardır; 1 iyi insan 2 kötü insan. ben insanı severim insan olduğundan ötürü. ben tüm canlıları severim yaşam hakkına saygı duyduğum için.
müslüman kürt arkadaşlarım var. onlara laf söyletmem ama bu sünnetsiz ermeni kırması kitapsızlara hiç acımıyorum. gebersin huur cocukları.