iki arkadaşımla beraber bindiğim belediye otobüsünden kürtçe konuştuğumuz için içerde bulunan faşist türkler tarafından tekme tokat aşağıya atılmamız eylemidir. yazık..
ellerine sağlık.
keske sikseydiler bide
kürtce konusmak nedir.
(bkz: ayrandan yoğurt olur mu olursa nasıl olur)
(bkz: cool story bro)
Bağıra çağıra konuşunca indirmişlerdir. Yoksa her kürtçe konuşanı indirmiyorlar.
kolumda hala ağrılar var bizede yazık. evet..
Ya eksik anlatılmış yada tamamen uydurulmuş bir hikayedir. Türkiye cumhuriyeti tarihinde bu veya başka bir şekilde ayrımcılığa uğrayan tek bir tane bile kürt yoktur. Tam aksine her zaman ederinden fazla değer görmüşlerdir.
adam buraya bir yalan sıçmış davarları sazanlamış.

her boka ırkçı ırkçı atlamayın. bende böyle genç ve öfkeliydim. gittim diyarbakır köylerine,mardine baktım ve anladım. kürtçe den başka dil bilmeyen insanlar var. özellikle yaşlılar. adam annesini arıyor telefonla kürtçe konuşuyor diye toplum tepki veriyor. beyler biraz empati adamın annesi türkçe bilmiyor konuşmasın mı annesi ile? türkiye cumhuriyetinin bölünmez bütünlüğüne kastetmiyor ve bilerek tahrik için kürtçe konuşmuyor ise hoşgörü ile bakarım.

adamlar elektron çarğıştırıp karanlık maddeyi buldu tanrı ile iletişim kurulduğu iddaları var biz hala kürt türk. bırakın bu işleri.
doğruysa geçmiş olsun. bu ülkede hayvandan cok ne var ki? kürt-türk kardeşliği diye bir şey söz konusu olamaz zaten. biz birliğimizi çoktan kaybettik,hep de böyle devam edecek.
Simo hayha’yı tanımayanları göstermiştir. Yazık lan, adam bildiğin analiz kasmış birde neden böyle olduğu veya aslında böyle olduğuna inanmadığı konusunda. *
sikseler yeridir, sadece indirmişler, dua et.
Tam duyar kasacağım bir gülme geliyor yapamıyorum.
Kucaga oturtmamislar kardes en azindan ona sukret bence.
Gerçekten bazen gereksiz ırkçılık yapılıyor ya. Millet uzaya çıkıyor teknolojiyi geliştiriyor ülkesinin daha güçlü olması için başka ülkelere akıllıca planlar yapıyor bizimkiler hala otobüste konuşanlar kürtçe konuştu diye otobüsten atıyorlar. Ahan da ülkeyi kurtardılar tamamdır ekonomomiz şimdi düzeldi. Ülkenin doğusunu kurtardık bravo.

Ben türküm ama güneydoğuda yaşıyorum ve gerçekten şu batı da oturduğu yerden ırkçılık yapanları hiç anlamıyorum. Benim bindiğim otobüslerde türkçe konuşan yok nerdeyse. Ben napayım katil mi olayım. Bırakın allah aşkına ya.
https://www.youtube.com/watch?v=hLGcNF0JnJI
zorlama eylemidir. kolum bacağım her yerim morluklar içinde hap aldım ayakta zor duruyorum. evet..
Canlı bomba ya da tecavüz saldırısını engellemişlerdir.
Bari bagajda götürseydiniz.
siz geliştiniz de otobüs mü kullanıyosunuz.* katır neyinize yetmiyor lan.
faşiklerin yaptığı eylemdir. evet.
arkadaşımla beraber bindiğimiz halk otobüsünden sırf kürtçe şarkı söylediğimiz için faşistler tarafından aşağı indirilmemiz olayıdır. evet.
rahat dursan indirmezler

ayrıca kürt olduğunu nasıl anladılar? sırf ayrımcılık yapmak için kürt diyorsun, sonra başlık açıyorsun..

götünden element uydurma faşist anca senin gibi ayrımcılık yapan cahillerdir.
Orhan babayı dinle rexona kullan. .
"Şimdiden girü hiç kimesne kapuda ve divanda ve mecalis ve seyranda türki dilinden gayri dil söylemeye." 13 Mayıs 1277

Karamanoğlu mehmet bey