bugün

görsel
Sessiz olun biraz... Çocuk uyuyor.
Sövecektim vazgeçtim.

https://youtu.be/czP2JC2Qykw
ahan da geldi .

görsel
Kim geliyor nereye geliyor.
Bu ülke kimseye yer vermez vermeyecek başka söze gerek yok bence
Gel hele gel...
görsel
yavaş gelsin de a'sı g'si dağılmasın dediğim.
tarihin neresinde duydunuz gördünüz ya da okudunuz kürdistan diye bir yer ?
hangi siyasi ya da coğrafi haritada gördünüz?
hangi coğrafya dersinde kürdistan iklimi okudunuz ya da hangi coğrafya dersinde kürdistan dağları denize paralel diye bilgi aldınız ?
öncelikle tavsiyem götünüzden ülke uydurmayın çünkü uydurduğunuz o göte füzeler giriyor şu an.
sonrasında ise bir açın okuyun ; amerika kimleri gaza getirip kimleri kimlere yedirmiş ?
coniler sırtınızı okşayıp sünnetsiz (bkz: afedersin) çüklerini kıçınıza dayadı diye amerika benim arkamdadır lo diye düşünmeyi bırakın.
öyle bir an gelir ki tıpkı ülkem ordusunun şu an yaptığı gibi ; o çok güvendiğiniz, sikini arkanızda dayanak olarak gördüğünüz amerika da sizi bir anda sikiverir. bol paçalı donlarınızda kıçınızda bayrak diye sallanır..
sözüm kendini bu ülkenin vatandaşı olarak gören değerli kürt kardeşlerime değildir.
Geliyor evet. (bkz: yaraklara gelmek)
var olmayan bir şeyin her hangi bir noktadan başka bir noktaya gelme olayını savunmak.
Kesinlikle.... Zaten amerika, aVRUPA FALAN KOKLERI KURTLERE dayali oldugundan cok seviyorlar oranin insanini.... Orada devlet kurulmasi icin ellerinden geleni yapip, sonrada siz kurt kardeslere " buyurun, yeni memleketinizde ozgurce gule gule oturun " deyip, pililarini pirtilarini toplayip gidecekler..... Hatta aslinda AB ye bile alabilirler en fazla bir sene icinde...
Guzel gunler yakin....
Bence siz gec kalmadan bosaltin istanbulu, izmiri, ankarayi falan, guzel bir yerlerden arazi kapmaya bakin dag basinda...
Gebere Gebere geliyorlar demek istedi.
kürdistan'ın gümbür gümbür gitmesi
görsel
'gümbür gümbür sona gitmek' deninebilirmi ?
Yavas gelsinler amlari götleri dagilmasin sonra.
Patlaya patlaya geliyor it sürüsü...

Yakında bombalar çıktıkları yerlere kadar girecek...
görsel
Barzani bile şaşırdı lan.*
görsel

evet gümbür gümbür geliyorlar.
Babalara gelmesi eklentisi ile haklılık payına kavuşacak tespit.
Ancak babalara gelirler çünkü.

(bkz: babalara gelmek)
erbil,kerkük ve musul zaten kürdistanın üçgenidir, Katalonya’nın gümbür gümbür gelmesini haklı bulanlar, ezilen katalonların yanında duranların, Kürtlere aynı mualemeyi yapmaması oldukça garip.
gümbür gümbür gelirse çatur çutur gider o.
akıl zekası yerinde olmayan k*rtlerin beyanıdır.Dikkate almayınız.
Gelinde, cok gurultu cikartmayin. Cocuk uyuyor.
Bir ara referandum yapmışlardı,bağımsızlıklarını ilan etmişlerdi.Sonra bir anda kayboldular.
Bu da öyle birşey mi?