bugün

uludağ sözlükte bolca bulunan yazardır.

her gördüğü kürdistan ı eksiler. tek savunması eksi vermektir zaten zavallının.
kürdistan kelime değil götten uydurulmuş söylemdir. eksiyi yazara veriyorlardır uydurmaya değil.
her türlü eksiyi basan yazardır.
aldın eksiyi.
algıda seçiciliğin bazen saçmalattırdığını gösteren kişidir. cümleyi iyice okumak gerekir,belki aynı görüşteyizdir.
al sana bir daha eksi o zaman diyen yazardır.
ekşi ve incideki şerefsiz, kanı bozuklardan değildir; zaten bu yüzden uludağsözlüğü tercih etmiştir.
verdiği eksiler, o.çocuklarının zoruna gittiği için de çok mutludur.
Risalelerin ne olduğunu ortaya çıkaran bütün başlıkları mesnetsiz eksileyen şakirtler kadar mal değildir çünkü kürdistan denilen kasabayı sevmiyor ataları'nın kanını verdiği topraklarda böyle bir kasaba kurulmasını, hayal edilmesini istemiyordur.
tan diye bir yer olmadığıdır. ütopyadır, hayallerden çıkıp gerçek hayata dönülmesi için uyarıdır.
dünyadan bihaber yaşayan ne cok insan olduğunu gösteren durumdur.
inkar politikalarinin bittiğini birilerinin onlara hatırlatmasi gerekmektedir.
acınası varlık.
eksi oy verme özgürlüğüne sahip yazardır .

eksiye bastım sana mı bastım , tepkisini görmemek için elleşmeyiniz .
orospu çocukluğundan, götten uydurulan elementten haz etmeyen yazardır
haklısın ama eksi verdim.
lafla peynir gemisi yürütmeye çalışanlardan hazzetmeyen yazardır. bu işler öyle isim bulmakla, bayrak uydurmakla, rte'den hayır beklemekle olmaz. gücü yeten buyursun göz koyduğu toprakları alsın, devletini kursun, beğendiği ismi versin.

bayrak konusunda bir önerim olacak: kürdistan bayrağına muhakkak dişi hint keneviri motifi konulmalı. uyuşturucu ticaretiyle kurulmaya çalışılan devlete(!) yakışır.