bugün

türk beylerinin akınları sırasında sadece kadın yaşlı ve çocukların kaldığı, barbar türk akıncılarının güzel/çirkin ayrımı yapmadan tüm kadınlarına tecavüz ettiği, çocuklarının taşlı saldırılarına az daha büyüyün kesecem çükünüzü şeklinde tepkiyle yetindiği topraklardır.
(bkz: rüyanda görsen inanma) Rüyalarında görseler inanmasınlar.
(bkz: bunlar babadan oğula nesil heralde)
elektrik parası ödemeyen imparatorluktur.
(bkz: asur imparatorluğu)
hayalperestlikte son nokta! "oha falan oldum yani" den de öte bişey bu...
t.c nin demokratikleşme hareketleri sırasında ilk şeyh said bu fikri öne atıp isyan çıkarmıştır ve bu düşüncenin arkasında da ingilizler olduğu ortaya çıkmıştır.
tarihe eksi vermek tarihi değiştirmez.
kürt asıllı vatandaşların en az biz türkler kadar çok çalışarak şanlı ve namuslu bir şekilde kimsenin namusuna ve ırzına göz dikmeden , "kimsenin vatanını bölmeden" varlıklarını sürdürebilecekleri "hayali" imparatorluktur..
korkmayın, aşısını oldu.
hayallerdeki köy.
dünyanın çöplüğü olarak kullanılan imparatorluktur.
başkenti yarrakistan'dır
(bkz: devleti geç yüz metre ileride solda)

iyide nerde bu imparatorluğun tabletleri , nerde bu imparatorluğun arkoolojik kalıntıları derler adama.

götümüzden tarih uydurmayalım.

şimdi bize hitit diyecekler ama hattuşuli ve halkı inan kürt değildi.
(bkz: yok böyle bir şey sayın seyirciler)
ercan taner.
(bkz: finding neverland)
(bkz: hassiktir diyorum hassiktir)
(bkz: götümün imparatorluğu) ile eşdeğerdir.
bir başlık ancak bu kadar güldürebilirdi. hem kürdistan , hem de imparatorluk. neremle güleceğimi şaşırdım.
(bkz: rüyalarda yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: şizofreni)
kırmızı kar mucizesi, dirsek yalamak vb. hadiselerle paraleldir.
imparatorluk olsalar dahi " töceee buizee bohmadii geçmişhhte " diyecek insanlardan kurulabilecek hayali imparatorluk. Age of empires oynamıyoruz gençler.
+hani nerede ben neden göremiyorum... yoksa yoksa yoksa olamaz ben kör mü oldum?
-yok aga merak etme g.tlerinden uyduruyorlar!
diyaloğunu yaratabilecek kadar saçma bir olaydır(hatta hayaldir herkes yerini bilecek bilmeyene zamanla öğretilecek!)
Tarihte olmamış imparatorluk.
Bulunmayan imparatorluk. Olacağını söylemek de bol keseden sallamak olabilir.
tarihte hiçbir zaman devlet kuramamış etnik topluluğun en büyük hayali.