bugün

kürt virüs aşısı olun.
önce inception izleyin. ve kendinize bir ütopya kurun. hayali bir ürün gibi gözüken o laetten bulun ve gidin.
siktirin gidin, daha da geri dönmeyin. hadi orda birbirinizi yiyip zaten 5-10 senede telef olursunuz.
önce kurmamı bekleyin.
(bkz: yazar burda ironi yapıyor)
öyle bi yer olmadığını bilin, oturun oturduğunuz yerde.
birisi ırak mı dedi? şimdilik kalsın, zamanı gelir musul'a ve kerkük'e gideriz.
(bkz: a gideceklere tavsiyeler) *
içinde insan olan bir yere gidin.
aman dikkat edin içkiniz bitmesin, sarhoşken kurulan hayaller hoştur.
kürdistan mı? ben cehennemin öyle bir katmanını bilmiyorum. ama gidebilen varsa hakkını helal etmesi tavsiye edilebilir. muhtemelen dünyanın sonuna yolculuktadır.

edit: tıs tıs tıs. eksile bebeğim, eksilenmekten bile zevk alabileceğim bir şey yazdım. *
kürdistan diye bir yer olmadığı gibi, asla da olmayacağı aşikar olduğuna göre yoktur tavsiye mavsiye.
(bkz: hacı kürdistan nerde)
eşşek cenneti yukarıda canım yanlış yöndesin dön geri dön geri!
öyle bir yer yoktur ve olmayacaktır; dolayısıyla, bu konuda insanlara verilecek bir tavsiye de söz konusu değildir.

(bkz: aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış)
devletten eğitim isteyin, yol isteyin. dövlet bize eğitim vörsin
olmayan yere gitmek için yapılan tavsiyelerdir.
(bkz: hevallerde yaşıyor bazı ibneler)
aşağı saksonya dan yukarı dönün kuzey kutbuna gelince güneye doğru yardırın. etiyopya taraflarında gene birine sorun burada kürdistan varmış bi bikerem versem gösterirmisin diye. etiyopyalı yamyam size yardımcı olacaktır. ne de olsa yamyam yamyamı ısırmaz.
analarınıda almaları rica olunur.
Damardan sıkı basın ki yolculuk hızlı olsun.
Ben de Kafdağı'na bakiim diyorum. (bkz: Kafamız güzel her yer bizim)
kürt özgürlük hareketini anlamaya çalışın.arındığınızı hissedeceksiniz...
nerede yaşıyorsunuz? aaa buldum.

(bkz: hayallerde yaşayan ibneler)
kapı açık arkanı dön ve çık istenmiyorsun artık..
hewlêr'e bilet alın.
rüya paketimizde belirtilen fiyat sadece tek yönlü bilet için geçerlidir. gidiş-dönüş istiyorsanız bu mümkün değildir çünkü bir daha geri dönemeyeceksiniz, kaf dağına ulaşıp da geri dönen olmamıştır.
" gidemediğin yer, senin değildir ! "

recep yazıcıoğlu