kürtçe kitap alınabilir. mesela geçen bir arkadaşıma ali aydın çüçek'in ''lel '' kitabını hediye ettim.

şu öşek muhabbeti yapanlara da beyin alıp vercem. lazım.
Kitap alın kitap.
(bkz: beleş yaşam rehberi)
Edit: kendimizi kandırmanın anlamı yok kürtçe kitapmış... 2 farklı şehirdeki kürt anlaşamıyor tam anlamıyla, ortak yazı diliniz mi var?
insanlık onlara güzel bir hediye.
insan insan'a hediye alır, önce insan olup birbirimize hakaret etmemek lazım.
bana bak çarıklı sensin !!!

evet ! sana ! sana , sana sana hepinize bee! rezil, iğrenç yaratıklar !

hiç mi insanlık yok sizde hea? nedir bunlar hea, nedir? nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara ?

onlar keleş istiyor, mayın istiyor, molotof istiyor, doçka istiyor. onlara yardım elinizi uzatacağınıza, bir de utanmadan sıkılmadan alay ediyor, küçük görüyorsunuz. aslında alay edilecek, küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz. hiçbir işe yaramayan, asalak gibi yaşayan sizler.

utanacağınızı bilsem, yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz.

şaqa xd. ırkçı değilim primciyim xd.
Malum kış geliyor Vücutlarındaki yünler için kaşağı gerek.
abilerine cukur kazmalari icin bi kazma bi kurek yeterli onlara en buyuk hediye yengeleri.
fosforlu hırka .
Parfüm, tıraş makinası, cımbız, kondom, doğum kontrol hapı, türkçe güzel konuşma ve yazma eğitim seti vesaire hediyeler olabilir.
Asdasdfg
görsel
alanın insanlık ve nezaket düzeyini ortaya koyar.
Ustura, sadece kaş için. Vücudun diğer bölgeleri için ağaçkeser.
biz ki suriyeyi kana bulamış, 5 milyon insanı yerinden yurdundan etmiş, ırak'ı, libya'yı paramparça etmiş, şimdi de ırak'a 2. defa bilenen bir ırkın evlatları olarak hangi cüretle başkasına laf atıyoz a.q? kürdü mürdü bırakın, aynaya bakın.
ü harfi.
kürdan olabilir.
Prezervatif.
Prezervativ ve yanında onu kullanma kılavuzu .
elektrik sayacı.
Vicdanınıza sığarsa eşek.
Beyin bedava.
bu ahlaksızca bir genelleme beyler yakışmıyor size.
Sonuçta insan olduğu gerçeğini idrak etmek lazım bi. Sonra da bu başlığın gereksizliğini.
Herşeyin iyisi kötüsü var. Kotu kürtlere tc yazılı duvar tablosu nerede yaşadığını bilsin diye, iyi kürde de tc yazılı duvar tablosu o da nerede yaşadığını unutmasin diye.
en evcilinden bir eşek.
http://www.bahceheykeller...C5%9Fek-Heykeli-Fiber.jpg