bugün

Küpe yüz yıllardır erkeklerinde kullandığı bir aksesuardır. Hiç kimse birileri ona ibne dediği için gay olmaz. Yıllarca erkekler hep bir kalıba sokulmaya çalışıldı. rahat bırakın insanları ne giymek istiyorlarsa giysinler, ne yemek istiyorlarsa yesinler, nasıl oturmak istiyorlarsa otursunlar. Böyle saçma sapan tepkilerin ve baskıların onda biri sözde bizi yönetenlere yapılsa, bugün gerçekten dünyanın en güçlü ülkelerinden biri olabilirdik.
ben gaymişim lan.

insan her gün yeni bir şey öğreniyor.
Pantolon giyen kızlar ne kadar lezse o kadar gaydir.
5 sene boyunca uzun saç-küpe takıldım kimse öyle bi yakıştırma yapmadı
bence kıskanıyosunuz
kıskanç ibneler.
Bu yüzyıllardır lafina da hastayım. Hani okuyan da dünyada yaşayan medeniyetlerin önemli kısmını 100 yılı aşan bir süreçte incelemiş sosyologların çalışmasından alıntı yapılıyor sanır.

Küpe takmıyor ve erkeklerin küpe takmasını desteklemiyorum ama olayı bilimsel bir veri gibi sunmaya da karşıyım.
"kipi yizyıllirdir kidınlar ili izdişlişmiş bir mitiryildir... " falanlar filanlar iyi amq kolyeler yuzuklerde kadinlarla ilgili kolye yuzuk takan erkeklerde top olsun , saat takan kadinlarda lez olsun .
Değildir. Cinsiyetin kulak ile belli olmadığı durumdur. Takan takar takmayan takmaz. Kimseyi de ilgilendirmez.
Küpe takan erkeklerin daha çok kız götürdüğü gerçeğini görürsek eğer yanlış bir tespittir.
Ulu başbuğumuz taktığına göre değildir.
görsel
Akseuarla cinsel tercih arasında bağ kuran insan sorusu.
cinsiyetle alakası olmayan durumdur. tercih meselesidir isterse takar istemezse takmaz. ayrıca küpe kadına has bir aksesuar değildir. fatih sultan mehmetin de küpe taktığına dair bir rivayet vardır. madem öyle ise fatih sultan mehmette geydir.
Bunu milletin içinde söyleme kaçarken patolonunu toparlayamıyabilirsin.
Çoğunlukla gay oluyor ama her küpe takana gay denmez. Birisi küpe takıyorsa ona hemen "gay" diyen insanlara aşırı kılım.
kulağı değil götü deldirmesi lazım.
Gay değil seksidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar