bugün

Kısmen katıldığım önermedir. Kültürünüzü tavlamak için değilde gerçekten paylaşmak için kullanırsanız kesinlikle işe yarayacaktır.
inanmayın beyler demek istedigim durumdur.
kof konuşmayan,şiir okuyan, edebiyat tartışan bir erkek tipsiz olsa bile hemen sevgilisi var mı diye öğrenirim. Çoğu kız da böyle. Ayı olmayın .
yadsınamaz gerçektir. maalesef yurdum kızları piç, barzo erkekleri tercih etmektedir. bu durum kültürlü erkeklerin yurt dışına kaçmasına zemin hazırlamaktadır.
Kültürün kişisel gelişim değil de kız tavlama aracı olduğunu söyleyen yanlış önerme.
Her kulturlu adam "karakterli "olmadigi icin dogru olmayan bir onermedir...adam gibi adam olmak icin kultur gerekmez....
tecrübeyle sabittir. dostoyevski, jaymes joyce ve umberto eco'yu orjinal dilinden okumuş bir insan evladı olarak 3 yıldır sevgilim yok.
Mesela söyle bir cümle hiç duymadım:

-adamda tip yok ama kültürlü olduğu için götürüyor.
yaninda dekor amacli bulunan ve klavye vasitasiyla surekli "asddddasaaa" yazan kiza, kiz demeyi seven erkek ozetlemesidir... sana gulerken: iki nokta ust uste kapa parantez yapan kizin bir anlami yoktur...
kültürünü göstermek için önce tanışman gerekir,tanışman için önce eli yüzü düzgün biri olman gerekir.
zordur. çünkü kızlar genellikle ayı sever, sizi de kafa yapıları gereği ibne olarak bile değerlendirmiş olabilirler, ne diyor bu değişik değişik diye .
kahve evlerinin, barların, gece kulüplerinin doluluk oranı göz önüne alındığında olması olmamasından daha zor olan önermedir. bir kız eğer kültür ile tavlanabilirse; bu tavlayanın maharetinden çok, kızın kültüre ve kültürlüye verdiği değerin neticesidir.
bu tür kızlar çok değerlidir. değerleri ise hiç düşmez.
söz konusu avm tipi fabrikasyon kızlarsa evet dış görünüşünüz iyiyse tavlarsınız ama kültürünüz işe yaramaz.
olaya tavlamak olarak bakan erkek kültürlü değildir lan. yapmayın etmeyin. çelişkiler cümlesi.
Kültürlü olduğumu anlasın diye kasıntı davranmaz iseniz böyle bir şey olmaz.
Farkınızı belli edin ama ben farklıyım diye bas bas bağırmasın sözleriniz ve bedeniniz. Bunu hissettirin. Hanzolara niye bakılır söyleyeyim bu tamamen karşınızda ki kızın seviyesi ile yetişme tarzı ile alakali. Sizi değil bir hanzoyu seçiyor ise şükredin ve kaçın . Düzgün yetişmiş karakteri oturmuş insanlar kültüre tabiki önem verir.
tek konuda uzmanlaştığınızda gereken ilgiyi almazsınız yanılgı olmasın ayılıp bayılma gibi off yandım bittim durumları olmaz
kızın ilgi alanında edebiyat tarih varsa neylesin başka alanlardan bilgiyi.
bakmaz yani ceo ol gene de bakmaz.