bugün

turk televizyon tarihininin gelmis gecmis en iyi tiplemesi(inek saban da dahil) olan recep ivediktir.
- nanınızı skerün
+ ahahahah (alkış)
- ecdadınızı da sikerün
+ bravoooo (alkış ve kahkaha)
- bağlaç olan da yı ayrı yazdım dikkat ederseniz.
+ (sessizlik)
- nanızı sikerün.
+ heyoooo (alkış ve kahkaha)
komedyen olduğu için küfür etme hakkını barındıran insandır.

biz küfredince terbiyesiz orospu çocuğu diyorlar, o küfredince bu adamın küfürlerine hastayım küfürlerinle sik beni şovmenimmmm.
eğer küfür ederek şaka yapıyorsa olabilir fakat sırf küfür ediyor ve millet buna gülüyor ise insanlarda sorun vardır.
bir yere kadar güldürebilecek komedyen. küfürü çok yerinde kullanan cem yılmaz gibi olsa daha iyi.
sürekli ediyorsa mide bulandıran komedyendir.

not: recep ivedik serisinden sadece bir tanesini izledim. hala pişmanım.
küfürsüz komedide yapılmaktadır ve çokta güzeldir.
güldürüyorsa sorun yoktur. fakat kalitesiz güldürüdür.
Ülkede ki insanların komedi anlayışını göteren komedyendir.inek şabanla büyümüş nesile aşina değildir.
cem yılmaz da biraz yapar aslında. araya küfür serpiştirir ama şikayetçi olanı da görmedim.
biraz conan o brien izlemesi gerekir.
sorunu küfür eden komedyen yerine, küfüre gülen izleyicide aramak gerekir.
Küfür ederek güldüren komedyene komedyen demem arkadaş ben o yüzdendirki kimse bir Kemal Sunal değil halen.Cümleyi kurabildim mi bilmiyorum.
boş komedyen, kolay komedyendir.
komedyen değildir aslıda o sadece bir şaklaban. ama aslında hata ona gülenlerde.
deveyi diken insanı ziken yaranır.
bir kere de yanılalım be ya.
"Lan ben küfrediyorum dayak yiyorum adam küfredip villa alıyo" diyerek insanların gülmeye ayırdığı vaktin daha fazlasını kıskanarak harcayan insanın, kuruntu yaptığı komedyendir.