bugün

dozunu ayarladığı sürece yakışır.

küfür etmeyene erkek demem afedersiniz.
Benim.

Bilen bilir çokta güzel ederim.
Samimidir abı.
iticidir.
açık sözlüdür.

sinirlendiğimde soluksuz 20-30 saniye sövebilirim.
genelde amına koyar.

şahsen ben oraya koyuyorum, çok yakışıyor.
küfür etmeyen değil de azıcık küfür eden daha cazip. (bkz: küfür etmeyen erkek mi olur la)
adamlığı yerindedir.
küfür etmenin kişilikle alakası yok, yaz bunu.
Sınırları zorlamadığı sürece sıkıntı yoktur.
Ne güzel diyor can yücel; "küfür burjuvanın ağzında lağım çukuru, işçinin ağzında gül bahçesidir."

Yaşasın küfür ameke.
bazı durumları küfürsüz ifade edemiyoruz. küfür öfkenin dildir, nasıl mutluyken güzel sözler söylüyorsak sinirliyken kötü sözler söylememiz normaldir.

ayrıca küfür her zaman küfür değildir, bazı insanları küfürsüz anlatmak tanım yapmaktan uzak oluyor maafeles.
ettiren sebepler sorgulanmaz nedense. sadece ''sen bana küfür ettin bunu nasıl söyleyebilirsin?'' derler. ama ''ne yaptım seni delirtecek'' demezler mınakodumun yerinde.
bazı kızların beğendiği erkektir.

o yüzden kızların yanında etmeyin olayını herkes bi geçsin.
Yeri ve zamani guzel ayarlayinca gayet tatli olabilen erkektir.
en bilgin, en okumuş, en çok gezmiş erkeklerden de çıkması muhtemel erkek modelidir. küfür eden kişinin kültürle ya da bilgiyle alakası yoktur. sadece küfrün terbiyesiz olduğunu söyleyen kişi kendini ifade edemeyen yapmacık insandır.

kız arkadaşınız benim yanımda küfürlü konuşma diyorsa o kişinin kişiliği oturmamıştır...
küfür etmek iyi bir şey değil.ama bazen insan hakedenin nikahı düşenlerinin hatırını sormak zorunda kalıyor.
Böyle saçma sapan başlık açıp , sözlüğün kalitesini düşürenlerin aklını s.keyim. al sana küfür eden erkek.

Not : küfür , ister erkek ister kadın tarafından kullanılsın bu acizlik ve cahillik belirtisidir. Çünkü insan kendisini düzgünce ifade edebilecek kelime haznesine ve öfke kontrolüne sahip olamadığı için küfür etme yöntemini seçer.
Benden uzak sanmıyorum ama Allah'a yakın olsun efenim.
içi dışı bir erkektir.

nerede ve ne zaman küfür ettiğine göre de değişir tabii.
samimidir abiee ya, erkek adam küfür eder, nettir şeklindeki yorumlara katılmadığım erkektir. samimi olacağım ayağına iyice zıvanadan çıkan yaratıklarla doldu etraf. ana avrat düz gitmenin, günlük cümlelerinde sıradan bir hale gelmiş kişi kalitesizdir. ana avrat küfür edeceğin olaylar bellidir, onda bile kullanılmamalıdır ya neyse. hele ki kendini dini bütün olarak tanımlamış kişilerin küfür etmesine ayar oluyorum.
Terbiyesizdir.
(bkz: Beni tanıdılar sen kaç)
Ben ederim valla istediğim kadar itici olayım.
valla bizde ortam böyle.
neyse ki kimseyi iteceğim diyerek karakterimden vazgeçecek kadar düşmüyorum.
sikmişim iticiliği.

küfür etmek belli bir yaştan sonra içindeki acıyı boşaltmaktır.
zaruriyettir.
anlayamazsınız.