Sürekli içmeye gelmez. Çünkü sigara tiryakisi olan kişinin canı bir müddet sonra normal aromasız düz tütün çeker. Ama gün içinde ara ara içmek için idealdir. Bayadır içemiyorum kendisini özledim.
nemlisi çok nemli, kurusu çok kuru olan tütündür. bugün oda arkadaşıma aldırdım baya nemliydi. 10 liralık kadar aldım 1-2 hafta götürür beni muhtemelen. ama nemli olduğu için çektiğim dumandan pek zevk alamıyorum yine de tekel tütününe göre falan çok çok iyi.
yeni başlayanlar için güzel gelse de bir müddet sonra bayıyor.

zâten 3. sınıf tütüne basıyorlar aromayı, tütün mü saman mı belli değil. içinden ağaç dalı çıkıyor bâzen. öyle pis tütün. sarımı da zor. sigara tadını özletiyor insana.
Tiryakiler için fazlası ile hafif kalan tutundur. Genelde tadı ve kokusu için içilir.
Castronun favorisiydi.
Normalde Oldholborn kullanmaktayım. Açık tütünde küba benim için ilk sıradadır. Bunun nedeni koyu bir renge sahip olması ve aroması. iyi şekilde muhafaza etmek gerekir. Uzun süre oksijen aldığında bir hayli sertleşir ve içilmez bir şey olur.
Cosmo kramer ın bir bölüm boyunca peşinde koştuğu tütün. Normalde her türlü sağlıksız ürüne şiddetle karşıyımdır fakat kramer sagolsun merak ediyorumm.
Yaklaşık 1.5 yıl aradan sonra yine döndüm buna.

Kokusunu, tadını özlemişim. Boğaz yakıyor biraz ama olsun. Hafif bir tütün daha alıp onla da karistirabilirim.

Sözün özü Çikolata kokulu dumanı ile kız tavlanabilen tutundur efenim.
emre s...
tadı çok hoş olmasa da çok güzel kokan tütün.
mahallenizdeki tütüncüden alırsanız adı küba kendi bitlis olan tütündür.
şu sıralar pablo escobar ın hikayesini anlatan narkos isimli diziyi izlediğimden hemen aklıma belirli sahneleri getirir. hikayesini saatlerce izlediğiniz adamın o çılgın temposundan ayrılıp bi köşede yakın çekimle titinin içmesi sahneleri enfestir. insanın canı anında puro çeker. tabi dizi de asıl mevzu kokain. ama özendirici bir sahnesine denk gelmedim. tütün sahneleri direk kübadab sipariş verdirtecek kadar özendirici.
1930larda yanlis hatirlamiyorsam usa'de yasaklanmisti.
Adidas eşofman giyen Castroyu gördükten sonra pek bir anlamı kalmamıştır.
çikolata gibidir.
Aylardır kullandığım, paketine 3 lira verdiğim tütündür. 10 numara beş yıldızdır, tavsiye ederim.
iyidir hoştur içimi güzeldir. bursada deli gibi aradığımdır . bilenin ulaşması tek temennim.
güzeldir, iyidir, hoştur; içtiğimdir.
Sigaradan çok tütsü gibi kokar, güzeldir.
Şuanda bu enrty'i girerken içtiğim tütündür. Tadı oldukça hafif, içimi güzel ve dumanı çok yoğundur. Sigarayı içerken boğaza vurma durumu yoktur. Şiddetle tavsiye edilir, iyi içimler.
adıyaman'dan çıkan diğer tütünler gibiyse tez denenesi tütündür.
görüklede yerleşimdeki petshopun karşında ki tütünce kilosunu 90 tl den alabileceğiniz, nemli, içimi güzel tütün.
Gece gece tadini dumanini merak ettiren tutun. Bogaz yakma gibi huylari var midir acaba?
merak uyandıran tütündür. en kısa zamanda denemek icab eder.
püro mu diyorlar onun adına.