bugün

herkesin kötü twitte yazdığı sözlük, pek sözlükle alakası yok. herkes twit atıyor.
yazar başvurusunda 7+7= sorusu soran sözlüğümsü chat sitesi.
yaprak dökümü yaşanan sözlük. ayakta tutan moderatörler ve üstleri teker teker gitmektedir. seviye iyice yerlerde...
ergenlerin istilası, moderatör ve bazı yazarların sözlükteki kızlara rahatsız edici derecede sarkması nedeniyle yakında iflas etmesi beklenen sözlüktür.
ismiyle durumu arasında pek bir fark olmayan sözlüktür.
ilk günlerinde oldukça subjektif bir sözlüktü..
şimdilerde yatak arkadaşı aranan basit bi mecraya dönüşmüş. kötüsün evet.
hakkında bu kadar sallandığını görünce kapatıdığını düşündüğüm sözlüktür.

sözlük kötüdür gerçekten de, adı ile özdeştir. yav eski hali katlanılabilir gibiydi, hatta ne katlanması lan ben çok severdim. şimdi bakıyorum nereye ne yazacağımı, kimin hangi konu hakkında ne yazdığını seçemiyorum.

yaşlandım mı ne ? çok kalabalık görünüyor gözüme, sinir oluyorum ama orda kızlar teklif ediyorlar hacı demedi demeyin. gidin görün bak o konuda süper ötesi şenlikli bir yer. bence bütün abazalar yardırsın bende ordayım kullanıcı adım aynı, orda bulun beni. *
ergenlik döneminde bulunan genç nesil için ideal bir sözlüktür. çok kolay ve rahat karı kız kaldırabilirsiniz. ayrıca liseli kızlar içinde eğlenceli bir mekan. çok gülersiniz hee. herkes üstünüze atlıyor kız olduğunuzu öğrenince.. kalite sıfır..gerek yok..
taraflı ve ergen moderatörlere sahip sözlük. kafalarına göre entry twit siliyorlar. ayrıca yaş ortalamasının 12,5 falan olduğu da söyleniyor.
aşırı derece az üyesi olan, kalitesiz sözlük.
üyelik nasıl iptal ediliyor bulduğum anda ilişiğimi keseceğim sözlüğümsü.
saçma sapan nedenden, mod yalakası bir lavuğa verdiğim ayardan dolayı çaylak yapıldım.
modlara mesajda atamıyorum.
en son çaylaklığım bitecek orospu çocuğu modlar diye başlık açıp
hepinizin amına koyayım diye entry gireceğim siktir olup gideceğim.
adı üstünde hatta eksik bile konmuş; en kötü sözlük.
sayısı iki elin parmaklarını geçmese de kaliteli yazarları vardı bir aralar. şimdi ne durumdadır bilemiyorum ama ilk göz ağrımdır. v2'ye hiç geçmeyeceklerdi. zaten kaliteyi koruma bir takım beyni olmayan kalitesiz trolllerle imkansız hale geliyor bir de sözlüğü forum havasına taşımak hiç olmadı. ama yine de kedi canını senin *
(bkz: fos sözlük)

kötü tivit denen bir uygulaması bulunan sözlük.
millet tivitte takılmaktan entry girmeye vakit bulamıyor. 7 24 gırgır şamata abazanlık kokar o tivit.
zaten modları ergen tayfa, hoşlarına gitmeyen yazarları anında kanatlandırırlar.

zaman israfıdır gerçekten. sakın kendinizi kaptırmayın. gerçekten bir yazar olmak istiyorsanız bunun için daha uygun platformlar var.
henüz daha tam olmasada,değişik oluşum.twit sayfaları falan var vakit geçirebiliyorsunuz.
en berbat moderatörlere sahip oluşum.

bir kaç gün takılayım dedim. ulan takılmaz olaydım. ne başlık açsam moderatör siliyor. uludağ-ekşi-itü gibi sözlüklerde rahat rahat açtığım hangi başlığı açsam siliniyor. silme sebeplerini bile yazmıyor allah'sızlar (çünkü sebep yok). moderatörler resmen beğenmedikleri başlığı siliyorlar. demek istediğim siyaset-dini falan filan başlıklar değil. bildiğin normal başlıklar. troll başlıkları da değil. hatta troll başlıklarını silmiyorlar. sol frame'de "dedeyi götüne patlıcan sürterken yakalamak" gibi tuhaf tuhaf başlıklar nöbet tutuyor (ki tutsun, bir şey demiyoruz. bu tarz komiklikli başlıkların başımızın üstünde yeri var. ama neden benim başlığım da onun başlığı değil lan?). ama bu başlık duruyor, çünkü moderatörün hoşuna gitmiş.

kötü sözlükte durmak akıl kârı değil.
yazılan bir entry'nin, kontrol amacıyla yazılan şahıs tarafından tekrar okunmasına bile müsade edilmeden bir kaç beğeni alabileceği sözlük*.
aylar sonra gireyim dedim. ne olmuş lan bu sözlüğe? sol frame yi bulamadım.
zamanında rigor mortis nickiyle admininden moderatörüne iyi hoplattığım, moderasyonunu ayardan geçirdiğim sözlük.

sonra dayanamadılar, sinir oldular, kıl oldular uçurdular. *
"her şey, kurulduğu zamanki amacından sapar." önermesini doğrulayan ve ilk kayıt olduğum sözlüktü. Amacından saptı, ben de buraya saptım.
twit yazarak asosyalliklerini paylaşan ergen (1992 doğum civarları) şişman ve çirkin kızlarla, otuzbirci erkeklerin karşılıklı yalaştığı, sözlük vasfını gitgide kaybetmeye başlamış site.

aslında kurulduğunda iyiydi, moderasyonu da iyi ama bu duruma ses etmiyorlar, mutluluklar diliyorum hepsine.
ergen moderatörleri,abazan yazarları(sözüm meclisten dışarı,bir iki tanesi iyiydi allah için) velhasılı kelam tamamen bok gibi olan sözlük. her gün gerksiz sidik yarışları,am göt meme muhabbeti,cahil cühela insanların birbirlerini etiketleyerek saçma salak iletiler yazdığı bir yerdir.sakın gitmeyin demeyeceğim,gidinde cidden kötü bir sözlük olduğunu anlayın ve ulu sözlüğü öpüp başınıza koyun agalar.
modları gerizekalı olan sözlüktür.
sabah 3. nesil bir yazar resmen hepsine tecavüz etmiştir. onlar olayı çözene kadar iş işten geçmiştir.
adamı sözlükten atmış olsalar dahi hala yaralarını saramamışlardır sanırım.

giden gitmiştir. ancak arkasında büyük bir kaos yaratmıştır.

not: "bursadangolhaberimivar2 2mi2 2mi" adlı kullanıcıymış.
sanırım bir sülale sözlüğü, sülaleden olmayanları kabul etmiyorlar. belli bir kemik yapısını var, sonradan katıldıysanız, diğer kullanıcıların o soğukluğu ve samimiyetsizliği size bunu hissettirecektir. halbuki, güzel hazırlanmış bir sözlük, yazık oluyor. kurulduğundan beri olduğu yerde sayıyor.
an itibariyle göçmüş sözlük.

moderasyon kadrosu oldukça kalitesiz. entrylerin birçoğunda random gülücükler, smilyler mevcut ve bu durumdan hiçbiri rahatsız değil. bir başlığa denk gelmiştim 'ankaralı yazarlar' yazarın birinin entrysi tam olarak şöyleydi :'ankaralı değilim ama ankarada yaşıyorum.'*