bugün

Biraz zamanını harcasa ve o başlıktaki entryleri geriye doğru okusa olayın bambaşka olduğunu anlayacak bir sikiği barındıran başlık.
Ben Allah'a inanıyorum. Ama sen cani ve cahil bir manyağın söyleyeceği şeyleri söylüyorsun. Ben köpekler kısırlaştırılmalı, hepsi toplanıp barınakalarda yaşamalı zaten bu şekilde problem çözülmüş olacak ama kimse bunu uygulamıyor diyorum ama bu arkadaş yok hayır öldürülmeli diyor.

Artık paranoyak mısın, anksiyete bozukluğun mu var, taş kalpli cani ruhlu musun tam olarak anlayamadım ama Allah evlatlarının yardımcısı olsun çünkü çok zor bir hayat yaşıyor olmalılar.
amk ha köpek ha it ikiside aynı şeyi temsil ediyor sözlükte niye böyle sikko konu tartışılıyor amk.

(bkz: köpeğe it diyen sikik)
sinirlenmesinde haklıdır.

ulu orta her herde, herkesin duyacağı, göreceği bir durumda birine küfür eden insana "it" derler; köpeğe it denmez.

it'lik insana has bir davranıştır, hayvana has bir davranış değildir.
siz hiç bir kuşa böceğe kediye, koyuna ineğe it diyebilir "it'lik yapma, bu var ya tam bir it" vb der misiniz?
ben evlatlarımın can güvenliğiyle sokaklardaki it sürüsüne duyar kasma arasında bir öncelik belirleyebiliyorum. bu ülkedeki it sürülerinin tamamı benim çocuklarımın saçının bir teli etmez. keşke anan baban da sana bunu aşılayabilseymiş.
görsel
tam bir köpektapar duyarı kasan yıkık davarın tekidir.
kimse kusura bakmasın.